Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 7


Παρασκευή 23/11/2018 16:40 - 18:20
Συνολική Διάρκεια: 1:36:42

  1. Analogue 02:30
  2. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Ryan Rakes


  3. BAMF 04:02
  4. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Carmine LaMorte, Daniel Scheg, Francisco Dias


  5. Élan Vital 02:37
  6. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Helen Kwok


  7. Hanami 03:30
  8. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Amanda Tolentino, Ashley Domondon


  9. Indigo 03:04
  10. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Jim Li


  11. Ping An 02:53
  12. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Ranran Meng, Jey Xia


  13. Still There 02:18
  14. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: DJ Kim


  15. Steps 01:22
  16. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Erik van Schaaik
    Σενάριο: Erik van Schaaik
    Animation: Erik van Schaaik
    Τεχνική: 3D Computer Animation
    Μουσική: Martin Fondse


  17. Ships Passing in the Night 12:05
  18. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Elisabeth Zwimpfer

    Η Malaika μένει στην Ευρώπη, ο Pombalo στην Αφρική. Αυτή κάνει συλλογή από λαθραία εμπορεύματα, αυτός είναι ψαράς. Όσο τα δίχτυα παραμένουν άδεια, ξεκινάει για την Ευρώπη. Στη στεριά συναντάει ο ένας τον άλλον όσο τα καράβια περνάνε μέσα στη νύχτα.



  19. The Arrow On My Throat 03:20
  20. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Sebastian Nicolai Soper & Arthur Bently
    Σενάριο: Ella Rimmer, Sebastian Nicolai Soper, Arthur Bently
    Animation: Arthur Bently, Sebastian Nicolai Soper
    Τεχνική: 3D digital, Hand drawn, Live action
    Μουσική: Arthur Bently, Ella Rimmer
    Παραγωγή/Σχολή: University of the Arts London: London College of Communication


  21. Sparrow of Shaolin 06:09
  22. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Paul Johnson
    Σενάριο: Paul Johnson
    Animation: Paul Johnson
    Τεχνική: 2d pixel art
    Μουσική: Paul Johnson
    Παραγωγή/Σχολή: n/a


  23. Dead Nature / Nature morte 03:53
  24. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle
    Σενάριο: J. ter Welle
    Animation: J, ter Welle
    Τεχνική: photo's /video
    Μουσική: none
    Παραγωγή/Σχολή: The flying pinguin


  25. Blows With The Wind / در باد می وزد 06:06
  26. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Hazhir As'adi
    Σενάριο: Hazhir As'adi
    Animation: Mohsen Jafari
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Koohiar Peik
    Παραγωγή/Σχολή: Hazhir As'adi & Iranian Youth Cinema Society


  27. Distrust 03:04
  28. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Sam Rolfes
    Animation: Sam rolfes
    Τεχνική: Real-time in game engine
    Μουσική: Distrust-- Lunice ft. Denzel Curry, JK Flesh, & Nell


  29. Marydean Martin Library 00:51
  30. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Jo Meuris
    Animation: Jo Meuris
    Τεχνική: Hand-drawn Animation


  31. The Box 07:06
  32. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Luzie Ilgner


  33. Metamorphose / Rock Matrix 2: Metamorphose 09:57
  34. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Dmitri Domoskanov
    Animation: Stop-Motion
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Metammorphose - Calum Ruhardi Clark
    Παραγωγή/Σχολή: Plymouth University


  35. Prychynna: The Story of Love / Prychynna 21:55
  36. Ουκρανία 2017
    Σκηνοθεσία: Andrii Shcherbak
    Σενάριο: Andrii Shcherbak
    Animation: Andrii Shcherbak, Yevheniia Ternova, Valentyna Kuzmych
    Τεχνική: CG painting
    Μουσική: Tetiana Shamshetdinova
    Παραγωγή/Σχολή: MaGiKa-Film



Επιστροφή