Ενότητες

Διαγωνιστικό 1
Τετάρτη 21/11/2018 18:00 - 18:50
Συνολική Διάρκεια: 0:48:00

  1. The Three Tales from Alexandria, Natasza Cetner, Αγγλία, 06:00
  2. Head, Stav Levi, Ισραήλ, 04:00
  3. Join the Resilience, Javier Gamez Gamez, Ισπανία, 04:00
  4. White Silence / Ha Yan Chim Muk, Hyomi Kim, Κορέα, 13:00
  5. Jila, Mahendra Anna, Γερμανία, 05:00
  6. Citipati, Andreas Feix, Γερμανία, 07:00
  7. Tis, Chloé Leseuer, Γαλλία, 09:00

Διαγωνιστικό 10
Πέμπτη 22/11/2018 22:00 - 22:50
Συνολική Διάρκεια: 0:43:54

  1. Can You Decide, Lu Pulici, Ιταλία, 04:55
  2. The Party (ASIFA-East Anijam), Robert Lyons, ΗΠΑ, 02:36
  3. Deserted, Anna Anakhasyan, ΗΠΑ, 02:48
  4. Iterations, Jeremy Speed Schwartz, ΗΠΑ, 02:55
  5. The Trapeze Artist, Lawrence Solon, Daria Hlazatova, Ουκρανία, 02:53
  6. Gymnopedie in 3D, Randy Wilson, ΗΠΑ, 02:31
  7. Lion Dance, Tim Pattinson, Zheng Kang, ΗΠΑ, 05:59
  8. The Bell of Montebello / O sino de Montebello, Fernando Ferreira Garróz, Βραζιλία, 04:35
  9. Sheltered / À l'Abri, Jin Kyeu Shin, Γαλλία, 06:48

Διαγωνιστικό 11
Παρασκευή 23/11/2018 18:00 - 18:50
Συνολική Διάρκεια: 0:46:51

  1. Playdead, Oscar González Luna, Μεξικό, 02:23
  2. Tell Me / Dej Povej, Domen Lo, Σλοβενία, 04:18
  3. The Spider, Terry Burrows, Αγγλία, 02:55
  4. Nails, Jack Faulkner, Αγγλία, 03:12
  5. Under The Apple Tree, Erik van Schaaik, Ολλανδία, 18:23
  6. The Bus Trip / Bussresan, Sarah Gampel, Σουηδία, 13:40
  7. Tempo, Arjan Brentjes, Ολλανδία, 01:00
  8. The Airplane / El Avión, Jesus Martínez Nota, Jotoni, Ισπανία, 01:00

Διαγωνιστικό 12
Παρασκευή 23/11/2018 19:00 - 19:50
Συνολική Διάρκεια: 0:48:00

  1. Scratchorama, Robert Lyons, ΗΠΑ, 02:15
  2. HOBLIO - The Path to Freedom, Piero Tonin, Ιταλία, 07:18
  3. Line Dance, John Osborne, Καναδάς, 04:20
  4. Morning Coffee, Tracy Miller-Robbins, ΗΠΑ, 01:00
  5. Mostly Useless., Connor O'Rourke, ΗΠΑ, 05:48
  6. A Little Mischief, Joy Dawood, ΗΠΑ, 02:20
  7. Awesome Adventure, Elaina Brillantes, Yana Pan, ΗΠΑ, 03:08
  8. Agrinoui / Αγρινούι, Alexis Chaviaras, Ελλάδα, 19:40
  9. Morning Routine, An-Wu Li, Ταϊβάν, 02:11

Διαγωνιστικό 13
Παρασκευή 23/11/2018 20:00 - 20:50
Συνολική Διάρκεια: 0:46:42

  1. Ships of Years Past / Корабли прошлых лет, Georgiy Boguslavskiy, Ρωσία, 15:24
  2. 0,0, Vassilis Papageorgiou, Ελλάδα, 02:47
  3. Rock Matrix, Dmitri Domoskanov, Εσθονία, 03:00
  4. Strazzed, Jeroen ter Welle, Ολλανδία, 02:18
  5. The Last King of Granada / El último rey de Granada, Pepe Gomez, Αγγλία, 04:30
  6. The Journey, Puthima Wongdeeprasith, ΗΠΑ, 02:20
  7. Artemis, Heather D. Freeman, ΗΠΑ, 03:40
  8. Arkhe, Batuhan Köksal, Τουρκία, 10:43
  9. How the Cookie Crumbles, Elaina Kulke, ΗΠΑ, 02:00

Διαγωνιστικό 14
Παρασκευή 23/11/2018 21:00 - 21:50
Συνολική Διάρκεια: 0:47:32

  1. Bird's heart, Pavlos Prantsidis, Ελλάδα, 09:57
  2. Reach, Kayla Parker, Stuart Moore, Αγγλία, 03:26
  3. RoboMike, Karina Palmer, ΗΠΑ, 03:47
  4. I Am Not a Mouse, Evgenia Golubeva, Αγγλία, 02:01
  5. It Is My Fault, Liu Sha, Κίνα, 04:50
  6. S.C.A.N. - Searching Alternative Nature, Danes Ruzsa, Fruzsina Spitzer, Ουγγαρία, 05:43
  7. Vocabulary 1, Becky James, ΗΠΑ, 03:50
  8. A Space In Time / L'espace d'un Instant, Alexandre Athané, Γαλλία, 13:58

Διαγωνιστικό 15
Σάββατο 24/11/2018 18:00 - 18:50
Συνολική Διάρκεια: 0:50:13

  1. EXpulpaMACHINA, +anima, Ελλάδα, 05:40
  2. The Runner / Νenikhamen, Zachos Samoladas, Ελλάδα, 06:10
  3. Hallux, Henning Thomas, Γερμανία, 10:25
  4. Portraits / Portrety, Joanna Polak, Πολωνία, 03:28
  5. Feedback, Heidi Stokes, Αγγλία, 03:00
  6. Disconnector, FaiyazJafri, Χονγκ Κονγκ, 06:30
  7. Juan and the Cloud / Juan y la Nube, Giovanni Maccelli, Ισπανία, 15:00

Διαγωνιστικό 16
Σάββατο 24/11/2018 19:00 - 19:50
Συνολική Διάρκεια: 0:48:25

  1. Sparrow Duet, Steve Socki, ΗΠΑ, 03:54
  2. Last Dance on the Main, Aristofanis Soulikias, Καναδάς, 03:07
  3. Sophie Taeuber-Arp's Vanishing Lines, Myriam Thyes, Γερμανία, 10:10
  4. Fantoche, Jonathan Rochier, Γαλλία, 20:40
  5. Be, David Begley, Ιρλανδία, 04:00
  6. Piano Bar, Georgina Kosmatou, Ελλάδα, 04:30
  7. Baby and Granny, Zheng Kang, ΗΠΑ, 02:04

Διαγωνιστικό 17
Σάββατο 24/11/2018 20:00 - 20:50
Συνολική Διάρκεια: 0:42:47

  1. Broken Tiaras #501 ("Meet The LadyBugs", ep. 1, season 5), Dorothy Wallace, ΗΠΑ, 07:06
  2. My Stuffed Granny, Effie Pappa, Αγγλία, 10:00
  3. The Smile, Sonia Hashemi, Ιράν, 06:36
  4. Albert - The most exciting thing, Eva Münnich, Γερμανία, 03:33
  5. Kitsune, Guillermo P. Bosch, Ισπανία, 01:00
  6. Wormhole, Turun Anikistit, Φινλανδία, 12:28
  7. Selfie, Mara Geroyiannaki, Asimenia Kardamaki, Antonis Krassoudakis, Demetra Lymperi, Ελλάδα, 02:04

Διαγωνιστικό 2
Τετάρτη 21/11/2018 19:00 - 19:50
Συνολική Διάρκεια: 0:49:57

  1. Poochini, Max Colson, ΗΠΑ, 03:40
  2. Solo, Brendan Kirschbaum, ΗΠΑ, 05:23
  3. “Parade” de Satie, Koji Yamamura, Ιαπωνία, 14:12
  4. Time Portal Glory Hole, Jason Petrovitch, ΗΠΑ, 10:07
  5. Ron Ford's Nightmare, c. 1966, Ron Ford, ΗΠΑ, 01:35
  6. Dreamcaught, Natasza Center, Αγγλία, 03:00
  7. The Scape / A Fuga, Douglas Alves Ferreira, Βραζιλία, 10:00

Διαγωνιστικό 3
Τετάρτη 21/11/2018 20:00 - 20:50
Συνολική Διάρκεια: 0:49:18

  1. Moving Out, SeoHee Choi, John Han, ΗΠΑ, 02:56
  2. Satellite, Sungwon Moon, ΗΠΑ, 02:59
  3. The Gardener, Elana Lederman, ΗΠΑ, 03:06
  4. True Colors, Nicole Morciniec, ΗΠΑ, 05:27
  5. That Fat Cat Ate Dad's Hat, Darran Kuah, Sebastian Law, Σιγκαπούρη, 09:38
  6. One Day in July, Hermes Mangialardo, Ιταλία, 02:12
  7. Puzzle, Stav Levi, Ισραήλ, 03:00
  8. The Little Dancer of the Moulin Rouge / La Petite Danseuse du Moulin Rouge, Eric Vanz de Godoy, Γαλλία, 20:00

Διαγωνιστικό 4
Τετάρτη 21/11/2018 21:00 - 21:50
Συνολική Διάρκεια: 0:49:58

  1. Cube, Jun Yang, ΗΠΑ, 01:48
  2. Unmasked, Alice Gavish, Christina Faraj, ΗΠΑ, 04:47
  3. 20 Kicks, Dimitar Dimitrov, Βουλγαρία, 06:20
  4. Cuerdas, Pedro Solís García, Ισπανία, 10:52
  5. Rabbit Blood / Tavsan Kani, Yagmur Altan, Τουρκία, 04:36
  6. Killer Recipe, Chadwick Whitehead, ΗΠΑ, 03:50
  7. Achromatic, Eftychia Maria Kondylis, Ελλάδα, 06:45
  8. Money Time, Ludovic Houplain, Γαλλία, 11:00

Διαγωνιστικό 5
Τετάρτη 21/11/2018 22:00 - 22:50
Συνολική Διάρκεια: 0:50:03

  1. The Voices of Silence, Panagiota Stefanopoulou, Ελλάδα, 01:59
  2. Variations (in black and white), Dennis H. Miller, ΗΠΑ, 09:34
  3. Now or Never, Deepti Menon, ΗΠΑ, 05:16
  4. My Life I Don't Want, Nyan Kyal Say, Myanmar, 11:54
  5. Migration, Shun Wen Chao, Ταϊβάν, 04:35
  6. Light Angle Sieve, Jonathan Wilson, ΗΠΑ, 06:45
  7. Perched, Liam Harris, Αγγλία, 10:00

Διαγωνιστικό 6
Πέμπτη 22/11/2018 18:00 - 18:50
Συνολική Διάρκεια: 0:42:54

  1. Seed, David Begley, Ιρλανδία, 05:00
  2. Koki, Shuyang Wang, ΗΠΑ, 02:05
  3. Therapy Room, Qieer Wang, Κίνα, 05:12
  4. Schirkoa, Ishan Shukla, Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού, 13:31
  5. Gravitational Waves, Ruohan Wang, Γερμανία, 09:08
  6. About Time, Kuan-Wen Liu, Ταϊβάν, 03:15
  7. Another Day in Paradise, Bellopropello, Ελβετία, 02:26
  8. Blank, the Bird, Yihui "Cece" Jiao, ΗΠΑ, 02:17

Διαγωνιστικό 7
Πέμπτη 22/11/2018 19:00 - 19:50
Συνολική Διάρκεια: 0:47:44

  1. Imaginarium, Laura Vanessa Lamus Gamboa, Diego Alejandro Rico Diaz, Κολομβία, 11:33
  2. Jazz Orgie, Irina Rubina, Γερμανία, 00:53
  3. Lingua Absentia, Kate Raney, Jeremy Bessoff, ΗΠΑ, 10:00
  4. Sick Building Syndrome, Chen Yu Yang, Chun Tien Chen, Ταϊβάν, 04:02
  5. Mór, Lisa Wu, A Bowen Welles, ΗΠΑ, 09:19
  6. Heavy Blanket, Cory Feder, ΗΠΑ, 06:57
  7. The Old Man and The Pears, Jing Sun, ΗΠΑ, 05:00

Διαγωνιστικό 8
Πέμπτη 22/11/2018 20:00 - 20:50
Συνολική Διάρκεια: 0:49:03

  1. The Vast Landscape, Lea Vidakovic, Κροατία, 11:00
  2. A Love Story, Anushka Kishani Naanayakkara, Αγγλία, 07:04
  3. Patata Day, Peter Böving, Γερμανία, 04:05
  4. Reflecting Black, Jan Utecht, Γερμανία, 06:56
  5. Spotlight, Otalia Causse, Γαλλία, 02:54
  6. The Little Gray Wolfy: The Winter Story, Natalia Malykhina, Νορβηγία, 06:00
  7. Mittashane, Jeremy Speed Schwartz, ΗΠΑ, 05:05
  8. Night Terror, Parker & Jarrod Chatham, ΗΠΑ, 05:59

Διαγωνιστικό 9
Πέμπτη 22/11/2018 21:00 - 21:50
Συνολική Διάρκεια: 0:43:46

  1. Monsters Dot Com, Bruno Pieroni, ΗΠΑ, 04:50
  2. Angry Youth, Wang Xie, ΗΠΑ, 04:25
  3. Forest of Berries, Nikol Alanna, ΗΠΑ, 03:49
  4. Stop or Melt!, Josep Calle, Danish Jalil K., Ενωμένα Αραβικά Εμιράτα, 01:30
  5. Winfried, Jana Lenhard, Christopher Vogt, Victoria Sandvoß, Γερμανία, 04:00
  6. Fish Tank, Haoge, Rebaca, Κίνα, 06:00
  7. Expedition X, Gohar khachatryan, Αρμενία, 03:00
  8. The Big Clawed Monster, Julia Vellutini, Βραζιλία, 05:22
  9. The last Tar, Yashin Nahani, Ιράν, 10:50