Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 3


Παρασκευή 26/11/2021 17:50 - 19:50, Σάββατο 27/11/2021 08:00 - 10:00
Συνολική Διάρκεια: 1:58:33

  1. Cast-Outs / Στο Γύψο 15:00
  2. Ελλάδα 2020
    Σκηνοθεσία: Alexandros Romanos Lizardos, Akis Melachris
    Σενάριο: Alexandros Romanos Lizardos, Giorgos Komiotis
    Animation: Michalis Loukianos, Giorgos Melissaropoulos
    Τεχνική: 2D animation
    Μουσική: Giorgos Sitotis
    Παραγωγή/Σχολή: Aris Asimakopoulos


  3. Polar Bear Bears Boredom 07:00
  4. 2021
    Σκηνοθεσία: Koji Yamamura
    Σενάριο: Koji Yamamura
    Animation: Koji Yamamura
    Τεχνική: Drawing on paper
    Μουσική: CASIO Toruko Onsen
    Παραγωγή/Σχολή: Koji Yamamura
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. NORA 04:55
  6. 2021
    Σκηνοθεσία: Peter Böving
    Σενάριο: Peter Böving
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Böving


  7. Cool The Climate! 28:39
  8. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2020
    Σκηνοθεσία: Denis Thomopoulos
    Σενάριο: Denis Thomopoulos
    Παραγωγή/Σχολή: Denis Thomopoulos, Adam Kulakow
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. The School Bell 03:59
  10. Καναδάς 2021
    Σκηνοθεσία: Delaram Majdzadeh
    Σενάριο: Delaram Majdzadeh
    Animation: Delaram Majdzadeh
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: YAT Communication
    Παραγωγή/Σχολή: Sheridan College
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Trapped 01:34
  12. Χονγκ Κονγκ 2021
    Σκηνοθεσία: Jethro tai
    Σενάριο: Jethro tai
    Animation: Jethro tai
    Τεχνική: Jethro tai
    Μουσική: N/A
    Παραγωγή/Σχολή: California Institute of the Arts


  13. Water,Water 02:10
  14. Ιαπωνία 2020
    Σκηνοθεσία: WANG JUNJIE
    Σενάριο: KUROSAKA KEITAI
    Animation: WANG JUNJIE
    Τεχνική: analog
    Μουσική: WANG JUNJIE
    Παραγωγή/Σχολή: musashino art university


  15. Dear Viruses 03:15
  16. Ιαπωνία 2021
    Σκηνοθεσία: WANG JUNJIE
    Σενάριο: WANG JUNJIE
    Animation: WANG JUNJIE
    Τεχνική: analog
    Μουσική: Yuria
    Παραγωγή/Σχολή: FUYAMA TARUTO


  17. Return 02:38
  18. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2021
    Σκηνοθεσία: Hongying Chen
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. The Bear 03:48
  20. Κίνα 2021
    Σκηνοθεσία: Yongtao Hu
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. True Sound Façade 02:30
  22. 2020
    Σκηνοθεσία: Laura N-Tamara
    Σενάριο: Laura N-Tamara
    Animation: Laura N-Tamara, Chiara Sgatti, Matthias Cucciniello, Laura Spark, Sujay Narayan
    Τεχνική: 2D Digital / Live action
    Μουσική: Narae Chung
    Παραγωγή/Σχολή: The Smalls


  23. A Bite of Bone 09:45
  24. Ιαπωνία 2021
    Σκηνοθεσία: Honami Yano
    Σενάριο: Honami Yano
    Animation: Honami Yano
    Τεχνική: Dotting on paper, Hand Drawing
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: Koji Yamamura, sanae


  25. The World's Greatest Home 02:51
  26. Βρετανική Επικράτεια Ινδικού Ωκεανού 2021
    Σκηνοθεσία: Zubair Pradhan
    Σενάριο: Zubair Pradhan
    Animation: 3D Animation
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Zubair Pradhan
    Παραγωγή/Σχολή: Zubair Pradhan
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Soulbrew 02:10
  28. 2021
    Σκηνοθεσία: Phoebe Mao
    Σενάριο: Phoebe Mao
    Animation: Phoebe Mao
    Τεχνική: Phoebe Mao
    Μουσική: Jacob Slous
    Παραγωγή/Σχολή: Sheridan College
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. The Dalang's Tale 06:10
  30. 2021
    Σκηνοθεσία: Irwan Junaidy, Maizura Abas, Atiqah Mohd Abu Bakar
    Σενάριο: Irwan Junaidy, Maizura Abas
    Animation: Julia Azureen, Atiqah Mohd Abu Bakar
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Andrew Bong
    Παραγωγή/Σχολή: Irwan Junaidy, Zuhri Aziz, Ervin Han, Bernard Toh


  31. Dad's Hibiscus 04:45
  32. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2021
    Σκηνοθεσία: Jiamu Tao
    Σενάριο: Jiamu Tao
    Animation: Jiamu Tao
    Τεχνική: 2D Hand-drawn Animation
    Μουσική: Meghan Rose Scott
    Παραγωγή/Σχολή: School of Visual Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Locked inn 02:58
  34. 2021
    Σκηνοθεσία: Stavrina Kykalou
    Σενάριο: Stavrina Kykalou
    Animation: Stavrina Kykalou
    Τεχνική: Stop motion puppet animation
    Μουσική: Nick Dimakidis
    Παραγωγή/Σχολή: -


  35. The Show 01:33
  36. 2021
    Σκηνοθεσία: Robertson Tirado
    Σενάριο: Robertson Tirado, Dario Segui (composer)


  37. The Coincidental Killing of a Cat by an Unworldly Tune 02:33
  38. Τουρκία 2021
    Σκηνοθεσία: Maya Kurdoglu
    Σενάριο: Zeynep Naz Kecelioglu
    Animation: Maya Kurdoglu
    Τεχνική: cel animation, cut out animation, stop motion
    Μουσική: Turgut Mavuk
    Παραγωγή/Σχολή: Zeynep Naz Kecelioglu


  39. URSA - The song of the Northern Lights 10:20
  40. Νορβηγία 2021
    Σκηνοθεσία: Natalia Malykhina
    Σενάριο: Natalia Malykhina
    Animation: Masta Volkova, Natalia Malykhina
    Τεχνική: 2D data
    Μουσική: MAndy Senger, Band Jarnna
    Παραγωγή/Σχολή: Ulvenfilm



Επιστροφή