Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 6


Παρασκευή 22/11/2019 11:00 - 13:00
Συνολική Διάρκεια: 1:54:58

  1. The art of reducing noise 04:07
  2. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Heidi Stokes
    Σενάριο: Heidi Stokes
    Animation: YES
    Τεχνική: 2D/ HAND DRAWN
    Μουσική: pond5.com /


  3. Template Message 10:56
  4. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Marin Martinie
    Animation: Marin Martinie
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Gustave Carpene
    Παραγωγή/Σχολή: EnsAD


  5. Idiot 18:30
  6. Σλοβακία 2018
    Σκηνοθεσία: Dušan Davidov
    Σενάριο: Dušan Davidov
    Animation: Martin Kolčak
    Τεχνική: 3D/2D animation
    Μουσική: Ján Kovalčin
    Παραγωγή/Σχολή: Dušan Davidov
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Bolero17 14:10
  8. Ρωσία 2018
    Σκηνοθεσία: Garry Bardin
    Σενάριο: Garry Bardin
    Παραγωγή/Σχολή: Garry Bardin
    Γλώσσα διαλόγων: Ρωσικά


  9. Soma 09:05
  10. Σλοβενία 2019
    Σκηνοθεσία: Sandra Jovanovska
    Σενάριο: Sandra Jovanovska, Ivan Antic
    Animation: Sandra Jovanovska
    Τεχνική: stop-motion
    Μουσική: Ivan Antic
    Παραγωγή/Σχολή: Bostjan Potokar
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Twelve Minutes of Rain 05:58
  12. Ιταλία 2019
    Σκηνοθεσία: Fabio Teriaca, Juan Pablo Etcheverry
    Μουσική: SERGIO CAMMARIERE
    Παραγωγή/Σχολή: FABIO TERIACA


  13. Stopgap in Stop Motion 04:40
  14. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Stephen Featherstone
    Σενάριο: Stephen Featherstone
    Animation: Stephen Featherstone
    Τεχνική: Cut out / replacement / stop motion
    Μουσική: Dougie Evans
    Παραγωγή/Σχολή: Stephen Featherstone
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. You Have Probably Never Heard of Hornita Calypso 03:57
  16. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Tala Schlossberg
    Σενάριο: Tala Schlossberg
    Παραγωγή/Σχολή: Tala Schlossberg
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Goop Pursuit 05:45
  18. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Benjamin Osterweil-Artson
    Σενάριο: Benjamin Osterweil-Artson
    Animation: Benjamin Osterweil-Artson
    Τεχνική: Michael Kuroda
    Μουσική: Devon Ryle
    Παραγωγή/Σχολή: Christian Hyatt


  19. Derezon 03:40
  20. Τουρκία 2019
    Σκηνοθεσία: Nesli Doğan, Sezgin Öztürk
    Σενάριο: Nesli Doğan
    Animation: Samet Yarar
    Μουσική: Ozan Kurtuluş
    Παραγωγή/Σχολή: Sezgin Öztürk


  21. And yet we're not super heroes 12:45
  22. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Lia Bertels
    Σενάριο: Lia Bertels
    Παραγωγή/Σχολή: Thierry Zamparutti, serge Kestemont, Nuno Amorim, Vanessa Ventura, Jeanne Thibord, Sidonie Garnie


  23. Bythos 04:55
  24. Ιταλία 2019
    Σκηνοθεσία: Denis Ripamonti and Maria Noemi Grandi
    Σενάριο: Maria Matilde Fondi, Maria Noemi Grandi, Denis Ripamonti, Francesco Tomba and Claudia Vanacore
    Animation: Maria Noemi Grandi (stop-motion animation), Denis Ripamonti (chroma key compositing)
    Τεχνική: Papercut stop-motion animation
    Μουσική: Marta Zibani
    Παραγωγή/Σχολή: Denis Ripamonti, Maria Noemi Grandi and IULM University


  25. The Ride 09:00
  26. Νότια Κορέα 2019
    Σκηνοθεσία: Huh Hyunjung
    Animation: Huh Hyunjung
    Μουσική: Joyul
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Clap-Stamp 02:30
  28. Νότια Κορέα 2019
    Σκηνοθεσία: Eunmi Kang
    Animation: Eunmi Kang
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Sang-Yoon Lee
    Παραγωγή/Σχολή: Eunmi Kang


  29. Creative Evolution / 創造的進化 05:00
  30. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Song Yungsung
    Animation: SONG Yungsung
    Τεχνική: hand-drawn
    Μουσική: SATO Ayako
    Παραγωγή/Σχολή: ICE BUTTER



Επιστροφή