Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 4


Τετάρτη 20/11/2019 09:00 - 11:00
Συνολική Διάρκεια: 1:56:29

  1. Muedra 09:00
  2. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Cesar Díaz Meléndez
    Σενάριο: César Díaz Meléndez
    Animation: César Díaz Meléndez
    Τεχνική: stop motion
    Μουσική: César Díaz Meléndez
    Παραγωγή/Σχολή: Mizunonaka


  3. Butterfly & Mouse / Пеперуда и Мишка 14:19
  4. Βουλγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Mira Yankova
    Σενάριο: Mira Yankova
    Animation: Mira Yankova
    Τεχνική: hand-drawn traditional animation
    Μουσική: Mihail Iossifov
    Παραγωγή/Σχολή: Roumen Barrosov


  5. Exposed 02:55
  6. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: YaLin Yu
    Σενάριο: YaLin Yu
    Παραγωγή/Σχολή: YaLin Yu


  7. #21xoxo 09:51
  8. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Sine Özbilge
    Σενάριο: Sine Özbilge
    Παραγωγή/Σχολή: Lunanime (Annemie Degryse)
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Legend Of Ancient Borneo 08:43
  10. Μαλαισία 2019
    Σκηνοθεσία: Geoffrey Sinn Chun Hou
    Σενάριο: Geoffrey Sinn Chun Hou
    Τεχνική: 2D Frame by Frame Animation
    Μουσική: Ronald Ng
    Παραγωγή/Σχολή: Geoffrey Sinn Chun Hou


  11. Balance 03:38
  12. Σινγκαπούρη 2018
    Σκηνοθεσία: Raymond Limantara Sutisna
    Σενάριο: Raymond Limantara Sutisna
    Animation: Raymond Limantara Sutisna; Liao Zhibin; Tracy Quek Kai Ning
    Τεχνική: 2D Animation; Cel Animation
    Μουσική: Andrew Scott Bell
    Παραγωγή/Σχολή: Nanyang Technological University
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Voyels Hunt / La Chasse aux voyelles 02:16
  14. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Hélène Matte
    Σενάριο: Paul Zumthor
    Γλώσσα διαλόγων: Γαλλικά


  15. Om Nom Nom… 03:17
  16. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Minato Matsuda, Haruna Ueno, Tomoko Taiga
    Σενάριο: Team Amam Gokkun
    Animation: Puppet animation
    Τεχνική: puppets, cutout drawings, multi-plane camera
    Μουσική: Kazuhito Yamaide
    Παραγωγή/Σχολή: Team Amam Gokkun
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Calls for Archie 04:35
  18. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Zach Christy
    Σενάριο: Zach Christy
    Animation: Zach Christy
    Τεχνική: 2d/3d
    Μουσική: Kirk Pearson of Dogbotic
    Παραγωγή/Σχολή: Zach Christy Design
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Transconscience / Transconsciencia 11:56
  20. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Angel Pascual
    Σενάριο: Angel Pascual
    Animation: Angel Pascual
    Τεχνική: Angel Pascual
    Μουσική: Ulises Pistolo/ Roser Talents
    Παραγωγή/Σχολή: Angel Pascual


  21. The Spirit Seam 14:52
  22. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Ashley Gerst
    Σενάριο: Ashley Gerst
    Animation: Ashley Gerst, Adam Momsen, Morgan Taylor
    Τεχνική: mixed media: 3D, 2D, and stop motion animation
    Παραγωγή/Σχολή: n/a
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Berebé 07:40
  24. Βραζιλία 2019
    Σκηνοθεσία: Antonio Sergio Spagnol
    Σενάριο: Antonio Sergio Spagnol
    Παραγωγή/Σχολή: ANTONIO SERGIO SPAGNOL


  25. Perpetuate 04:34
  26. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Stephan Larson
    Σενάριο: Stephan Larson
    Animation: Stephan Larson
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Stephan Larson


  27. A Double Life 02:43
  28. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Studio Job, Joris & Marieke
    Σενάριο: Studio Job, Joris & Marieke
    Παραγωγή/Σχολή: Studio Job, Joris & Marieke


  29. At First Sight 16:10
  30. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Sjaak Rood
    Σενάριο: Sjaak Rood
    Animation: Sjaak Rood
    Τεχνική: 2D drawn animation
    Μουσική: Martin Fondse, Claudio Puntin, Jörg Brinkmann
    Παραγωγή/Σχολή: Paul de Heer



Επιστροφή