Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 3


Πέμπτη 21/11/2019 11:00 - 13:00
Συνολική Διάρκεια: 1:53:42

  1. Mr. Deer / Aghaye Gavazn 09:00
  2. Ιράν 2018
    Σκηνοθεσία: Mojataba Mousavi


  3. A creak in time 27:00
  4. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Steven McInerney
    Σενάριο: Steven McInerney
    Παραγωγή/Σχολή: Steven McInerney
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Kelpie 03:41
  6. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Danielle Bittner
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Things You Can Do With Extendable Arms 01:47
  8. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Luca Paulli
    Animation: Luca Paulli
    Τεχνική: CGI
    Μουσική: Will Wadham


  9. Medium Rare 04:35
  10. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Luca Cioci


  11. The Unusual Suspects 04:56
  12. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Jackie Gorman
    Σενάριο: Produced by Christian Garcia
    Μουσική: Robert Mai
    Παραγωγή/Σχολή: Chapman University


  13. Patchwork 08:23
  14. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Maria Manero Muro
    Σενάριο: Maria Manero Muro
    Animation: Maria Manero Muro, Gala Fiz, Laura Ávila
    Τεχνική: 2D animation, cutout, stopmotion, embroidery animation
    Μουσική: Nani García, La Pamplonesa
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Manero Muro/ Master Animación UPV
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  15. Companionship 04:59
  16. Αίγυπτος 2019
    Σκηνοθεσία: engi mahmoud
    Animation: yes
    Τεχνική: pixilation-stop motion
    Μουσική: Shrief Noor
    Παραγωγή/Σχολή: Egyptian film center


  17. One Pill at a Time 01:48
  18. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Andrew Wilson
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. The tree of lost souls / El árbol de las almas perdidas 15:35
  20. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Laura Zamora
    Σενάριο: Laura Zamora
    Animation: Laura Zamora
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Alex Koniaris
    Παραγωγή/Σχολή: Laura Zamora
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  21. Petty thing / 小事 03:46
  22. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Li zexi
    Σενάριο: Li zexi
    Παραγωγή/Σχολή: Li zexi


  23. Time Trance 02:04
  24. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Benjamin A Ridgway
    Σενάριο: -
    Animation: by Ben Ridgway
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: by Ben Ridgway
    Παραγωγή/Σχολή: -
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Plan B 05:52
  26. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Tao Hu
    Σενάριο: Tao Hu
    Animation: Tao Hu
    Τεχνική: Tao Hu
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Unified Theory 04:42
  28. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Christina Hibner
    Σενάριο: Christina Hibner
    Παραγωγή/Σχολή: Christina Hibner
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Tiger Leaping Gorge 08:34
  30. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Liu Hongping
    Σενάριο: Liu Hongping
    Animation: Chongqing Yun Liang Wen Hua Limited Company
    Τεχνική: Chongqing Yun Liang Wen Hua Limited Company
    Μουσική: others
    Παραγωγή/Σχολή: Chongqing Yun Liang Wen Hua Limited Company


  31. The Man with the Chocolate Gun 07:00
  32. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Randy Schmidt, Dylan Schmidt
    Σενάριο: Randy Schmidt, Dylan Schmidt
    Animation: Stop-Motion Lego Minifigures
    Παραγωγή/Σχολή: Randy Schmidt, Dylan Schmidt
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή