Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 3


17:40 - 19:40, 12:00 - 14:00
Συνολική Διάρκεια: 2:07:30

  1. Dystopia 08:43
  2. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: bellopropello
    Σενάριο: bellopropello
    Animation: bellopropello
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: diverse
    Παραγωγή/Σχολή: bellopropello


  3. Happiness 06:00
  4. Βουλγαρία 2018
    Σκηνοθεσία: Dimitar Dimitrov
    Σενάριο: Dilyan Elenkov
    Animation: Dimitar Dimitrov
    Τεχνική: Drawn on smartphone and tablet - Filpaclip app
    Μουσική: Samuel Pocreau
    Παραγωγή/Σχολή: Dimitar Dimitrov
    Γλώσσα διαλόγων: Βουλγαρικά


  5. Beetles in Boxes / Käfer in Schachteln 04:00
  6. Γερμανία 2014
    Σκηνοθεσία: Wojtek Skowron
    Σενάριο: Wojtek Skowron
    Παραγωγή/Σχολή: Wojtek Skowron


  7. Synched 02:23
  8. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Cassie shao


  9. Red's Barbershop: The Sandbox and the Desk 01:24
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Daniel Maw
    Σενάριο: Daniel Maw
    Παραγωγή/Σχολή: Daniel Maw


  11. Don't Think of a Pink Elephant 07:20
  12. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Suraya Raja
    Σενάριο: Suraya Raja
    Animation: Daniel Amar Ferrus, Mole Hill, Suraya Raja
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Matthew Peters
    Παραγωγή/Σχολή: The National Film & Television School
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Yank Tug Yank 03:09
  14. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Maureen Zent


  15. Faceshop 05:31
  16. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Zhongwen Hu
    Σενάριο: Zhongwen Hu
    Animation: Zhongwen Hu
    Τεχνική: Zhongwen Hu
    Μουσική: Antriksh Bali
    Παραγωγή/Σχολή: Zhongwen Hu


  17. Black 14:32
  18. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Sara Taigher
    Σενάριο: Daniele Di Biasio, Chiara Babuin
    Animation: Alice Buscaldi, Francesco Forti, Yassmin Yaghmai, Sabrina De Marco
    Τεχνική: Flash 2D
    Μουσική: Inti d'Ayala Valva
    Παραγωγή/Σχολή: So What Pictures, Sara Taigher
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  19. A Drawing 05:30
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Brad Condie
    Σενάριο: Brad Condie
    Animation: yes
    Τεχνική: Hand Drawn
    Μουσική: yes
    Παραγωγή/Σχολή: Brad Condie
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Fish 01:16
  22. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Paul Kennedy


  23. Lion Nanny’s Journey 07:10
  24. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: JunQing DuanMu
    Σενάριο: JunQing DuanMu
    Παραγωγή/Σχολή: Koji Yamamura


  25. Red & The Kingdom Of Sound 18:13
  26. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Phil Gomm
    Σενάριο: Phil Gomm
    Παραγωγή/Σχολή: Phil Gomm, Denise Harmer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Sweet Night 13:46
  28. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Lia Bertels
    Σενάριο: Lia Bertels
    Παραγωγή/Σχολή: Thierry Zamparutti, Serge Kestemont


  29. Thaa Shin Pyu 12:00
  30. Μιανμάρ 2017
    Σκηνοθεσία: Edo Vader
    Σενάριο: Edo Vader
    Animation: Edo Vader
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Yel Linn Aung
    Παραγωγή/Σχολή: Edo Vader


  31. The Curse of the Mummy 07:50
  32. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Alan Saunders
    Σενάριο: Alan Saunders
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Eyespeaker 05:46
  34. Σουηδία 2018
    Σκηνοθεσία: Martin Severinson/Henrik Meierkord
    Σενάριο: Martin Severinson
    Animation: Martin Severinson
    Τεχνική: Stills/photos/premiere
    Μουσική: The Desert Folks
    Παραγωγή/Σχολή: Henrik Meierkord
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  35. The Story of Our Workflow 01:25
  36. Μαλαισία 2018
    Σκηνοθεσία: Alex Safavinia
    Τεχνική: 3D Animation
    Παραγωγή/Σχολή: Kasra Design Studio


  37. Geometry 01:32
  38. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Simo Liu
    Σενάριο: Simo Liu
    Animation: Simo Liu
    Τεχνική: Digital Graphics
    Μουσική: Pantawit Kiangsiri
    Παραγωγή/Σχολή: Simo Liu



Επιστροφή