Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 4


Παρασκευή 26/11/2021 20:00 - 22:00, Σάββατο 27/11/2021 10:10 - 12:10
Συνολική Διάρκεια: 1:57:04

  1. Mara, Tank the dog and chicken legs / มาร่า หมาหยอง น่องไก่ 03:46
  2. Ταϊλάνδη 2020
    Σκηνοθεσία: Thee Khanthavit
    Σενάριο: Thee Khanthavit
    Animation: Thee Khanthavit
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Sirapop Saichot, Nuttakit Togeen
    Παραγωγή/Σχολή: 9TSTORE


  3. Sky Sun , Tile Sun 06:15
  4. Ιράν 2020
    Σκηνοθεσία: Ziba Arzhang


  5. Sad Beauty 09:50
  6. Ολλανδία 2020
    Σκηνοθεσία: Arjan Brentjes
    Σενάριο: Arjan Brentjes
    Animation: Arjan Brentjes
    Τεχνική: 3D and 2D combinatiom
    Μουσική: Arjan Brentjes
    Παραγωγή/Σχολή: Arjan Brentjes


  7. 200 years WYSIWYG 02:42
  8. Ελλάδα 2020
    Σκηνοθεσία: Yiorgos Drosos
    Σενάριο: Yiorgos Drosos
    Animation: Yiorgos Drosos
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: -
    Παραγωγή/Σχολή: -


  9. What We Walk On 02:35
  10. 2021
    Σκηνοθεσία: Peter Whittenberger
    Σενάριο: Peter Whittenberger
    Animation: Peter Whittenberger
    Τεχνική: 2D Digital Animation
    Μουσική: Peter Whittenberger
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Whittenberger


  11. Egg / Őndőg 05:13
  12. Ελλάδα 2021
    Σκηνοθεσία: Chryssa Voudouri
    Σενάριο: Chryssa Voudouri
    Animation: Chryssa Voudouri
    Τεχνική: stop care animation drawn by hand
    Μουσική: Chryssa Voudouri
    Παραγωγή/Σχολή: Athens School of Fine Arts


  13. Danse Macabre 01:22
  14. Αγγλία 2021
    Σκηνοθεσία: Fantich & Young
    Σενάριο: Fantich & Young
    Animation: Danse Macabre
    Τεχνική: 3D digital animation
    Μουσική: countdown clock ticking (sound)
    Παραγωγή/Σχολή: Fantich & Young


  15. Any Instant Whatever 05:13
  16. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: Michelle Brand
    Σενάριο: Michelle Brand
    Animation: Michelle Brand
    Τεχνική: 2D Animation, Paint on Cell
    Μουσική: Michelle Brand & Ed Rousseau
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College of Art


  17. From the Balcony 12:42
  18. Ελλάδα 2020
    Σκηνοθεσία: Aris Kaplanidis


  19. the game just got real 01:00
  20. Ελβετία 2020
    Σκηνοθεσία: bellopropello
    Σενάριο: bellopropello
    Animation: Y
    Τεχνική: D2
    Μουσική: no
    Παραγωγή/Σχολή: bellopropello


  21. Song Sparrow 11:43
  22. Δανία 2019
    Σκηνοθεσία: Farzaneh Omidvarnia
    Σενάριο: Farzaneh Omidvarnia, Mehdi Rostampour
    Animation: Puppet
    Τεχνική: Puppet
    Μουσική: N/A
    Παραγωγή/Σχολή: Farzaneh Omidvarnia


  23. Mountain 04:55
  24. Αγγλία 2020
    Σκηνοθεσία: Harrison Fleming
    Σενάριο: Jake Chapman, Harrison Fleming
    Παραγωγή/Σχολή: Jake Chapman, Harrison Fleming
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Frogberg Variations 03:39
  26. 2020
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Σενάριο: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: Stop Motion and After Effects
    Μουσική: Ian Cook
    Παραγωγή/Σχολή: John Akre


  27. Otonashi 10:00
  28. Γερμανία 2021
    Σκηνοθεσία: Martin Gerigk
    Σενάριο: Martin Gerigk
    Παραγωγή/Σχολή: Martin Gerigk


  29. The Shift 07:09
  30. Σουηδία 2021
    Σκηνοθεσία: Johan Samuelsson
    Σενάριο: Johan Samuelsson
    Animation: Johan Samuelsson
    Τεχνική: 2D & 3D animation
    Μουσική: Peter Lam
    Παραγωγή/Σχολή: Johan Samuelsson, Crispin Stensson
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. IKARUS 25:00
  32. Ιταλία 2021
    Σκηνοθεσία: Francesco Orlando
    Σενάριο: Francesco Orlando
    Animation: Francesco Orlando
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Various artists
    Παραγωγή/Σχολή: Francesco Orlando
    Γλώσσα διαλόγων: Ιταλικά


  33. Lullaby 04:00
  34. Ελλάδα 2020
    Σκηνοθεσία: Athina Georgia Koumela
    Σενάριο: Athina Georgia Koumela
    Animation: Athina Georgia Koumela
    Τεχνική: stop motion 2d traditional animation
    Μουσική: Athina Georgia Koumela
    Παραγωγή/Σχολή: Athens School of Fine Arts



Επιστροφή