Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 9


Κυριακή 24/11/2019 16:00 - 18:00
Συνολική Διάρκεια: 1:54:15

  1. Pattern Cognition / Mustererkenntnis 07:20
  2. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Thorsten Fleisch
    Σενάριο: Thorsten Fleisch
    Animation: Thorsten Fleisch
    Τεχνική: 2D Computer
    Μουσική: Thorsten Fleisch
    Παραγωγή/Σχολή: Fleischfilm


  3. Woolworld / Wełniaki 10:00
  4. Πολωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Joanna Polak
    Σενάριο: Joanna Polak
    Animation: Joanna Polak
    Τεχνική: puppets
    Μουσική: Mariusz Ostański
    Παραγωγή/Σχολή: Joanna Polak


  5. Blue Tomorrow / Mavi Yarın 14:53
  6. Τουρκία 2018
    Σκηνοθεσία: Numan Ayaz


  7. Waka Huia 15:13
  8. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Laurent Leprince
    Σενάριο: Laurent Leprince & Philippe Carreau
    Animation: Laurent Leprince, Mathieu Jadin, Jacinthe Folon
    Μουσική: Paraire Tomoana
    Παραγωγή/Σχολή: S.O.I.L., Ambiances, Luna Blue Film


  9. The Incomplete 07:00
  10. Ιράν 2018
    Σκηνοθεσία: Erfan Parsapour
    Σενάριο: Erfan Parsapour
    Animation: Mashhood Valian - Hamed Hoseinzadeh
    Τεχνική: 3D CGI
    Μουσική: Mazyar Younesi
    Παραγωγή/Σχολή: Pooyamehr


  11. The Dream Report 07:10
  12. Ιρλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Jack O'Shea
    Σενάριο: Jack O'Shea
    Animation: Jack O'Shea, Paul Ruttledge
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Ray Lynch, Janis Vitolins
    Παραγωγή/Σχολή: Jack O'Shea


  13. Leaf ( Abstract nr. 3 ) 02:54
  14. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle
    Σενάριο: J. ter Welle
    Animation: J. ter Welle
    Τεχνική: mixed media
    Μουσική: none
    Παραγωγή/Σχολή: The flying piinguin


  15. Until it turns black 06:30
  16. Ουκρανία 2019
    Σκηνοθεσία: Anastasiia Falileieva


  17. All Possible Futures 03:51
  18. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Peter Whittenberger


  19. Constructive Interference, Mon Ami 03:20
  20. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Σενάριο: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: 2D hand drawn, clay
    Μουσική: Ryan Udairam


  21. The Marvelous Misadventures of the Stone Lady / Les Extraordinaires Mésaventures de la Jeune Fille de Pierre 20:02
  22. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Gabriel Abrantes
    Σενάριο: Gabriel Abrantes


  23. Lost and Found 04:07
  24. Ισραήλ 2019
    Σκηνοθεσία: Shimon Engel, Ofer Winter
    Animation: Shimon Engel, Ofer Winter, Dima Gafanovitch
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Tal Steinberg
    Παραγωγή/Σχολή: Dov Abramson , Beit Avi Chai


  25. Skipper's Jam 02:40
  26. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Tim Scott
    Σενάριο: Tim Scott
    Παραγωγή/Σχολή: Tim Scott


  27. 24 02:40
  28. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Brian Yulo Ng
    Σενάριο: Brian Yulo Ng
    Animation: Brian Yulo Ng
    Τεχνική: 2D, Traditional and Digital
    Μουσική: Kwan Leung Ling
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. The Ribbon 04:25
  30. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Polla-Ilariya Kozino
    Σενάριο: Polla-Ilariya Kozino
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Jonathan Galland
    Παραγωγή/Σχολή: Jean Ahn, Arealous Kendrick
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Candy Shop 02:10
  32. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Patrick Smith
    Animation: Patrick Smith
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: Steve Rice
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή