Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 8


Κυριακή 24/11/2019 14:00 - 16:00
Συνολική Διάρκεια: 1:56:42

  1. The Wrong Rock 13:21
  2. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Michael Cawood
    Σενάριο: Michael Cawood
    Τεχνική: 3D CGI
    Μουσική: Grant Kirkhope
    Παραγωγή/Σχολή: HEROmation


  3. It starts with 02:38
  4. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Laura Nasir-Tamara


  5. Daughter / Dcera 14:50
  6. Τσεχία 2019
    Σκηνοθεσία: Daria Kashcheeva
    Σενάριο: Daria Kashcheeva
    Animation: Daria Kashcheeva
    Τεχνική: stop motion puppet animation
    Μουσική: Petr Vrba
    Παραγωγή/Σχολή: FAMU - Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague


  7. Magic Dream 11:08
  8. Χιλή 2018
    Σκηνοθεσία: Tomás Welss


  9. Wild Horses 04:09
  10. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Maxime Dupuy et Kevin Roualland


  11. Dreamy Garden / 꿈의 정원 04:20
  12. Κορέα 2019
    Σκηνοθεσία: Minha Yoo
    Σενάριο: Minha Yoo
    Animation: Minha Yoo
    Τεχνική: Minha Yoo
    Μουσική: Myungsun Jang


  13. Fox Tales: Summer Nights 06:04
  14. Σινγκαπούρη 2018
    Σκηνοθεσία: Sebastian Law


  15. Echoes 05:28
  16. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Diana Acién Manzorro
    Σενάριο: Diana Acién Manzorro
    Animation: Diana Acién Manzorro, Berta Arce Miramón, Dana Benso Huguet, Josep Botella Sancho, Verónica Cortés Lloret, Carla Donet López, Sara Ropero Díaz-Hellín, María Royo Lazarote, Sara Tamarit Bonafont, Laura Villalpando Vega
    Τεχνική: 3d
    Μουσική: Sergio Fernández Larín
    Παραγωγή/Σχολή: Universidad Politécnica de Valencia


  17. Grace 03:41
  18. Ιταλία 2019
    Σκηνοθεσία: Gaia Alari
    Σενάριο: Gaia Alari
    Animation: Gaia Alari
    Τεχνική: Clay animation
    Μουσική: He Can Jog


  19. Six Mile Stretch 04:56
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Carol Chambers
    Τεχνική: Frame and digital animation


  21. Sunset / Wieczór 03:20
  22. Πολωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Marcin Gizycki
    Σενάριο: Marcin Giżycki
    Animation: Marcin Roszczyniała
    Τεχνική: mix-media
    Μουσική: Witold Górka


  23. Plunge 04:45
  24. Αγγλία 2019
    Σκηνοθεσία: David James Holloway
    Σενάριο: David James Holloway, Samuel Lawrence
    Animation: 2D
    Τεχνική: 2D Digital Animation
    Μουσική: Jack Beech
    Παραγωγή/Σχολή: GrizzlyWoof Animation, Arteria Films


  25. Kring! 07:25
  26. Μαλαισία 2019
    Σκηνοθεσία: Hilmi Ismail
    Animation: Sharafina Teh, Haziqah Ibrahim, Nurul Hafizah Rizal
    Τεχνική: 3D Animation
    Μουσική: Feisal Kassim, Karya Enigma
    Παραγωγή/Σχολή: Brainy Bones Studios Sdn Bhd


  27. Shadowland 13:50
  28. Ελβετία 2019
    Σκηνοθεσία: bellopropello
    Σενάριο: bellopropello
    Animation: yes
    Τεχνική: D2
    Μουσική: yes
    Παραγωγή/Σχολή: bellopropello


  29. Peace 06:00
  30. Βουλγαρία 2019
    Σκηνοθεσία: Dimitar Dimitrov
    Σενάριο: Dilyan Elenkov
    Παραγωγή/Σχολή: Dimitar Dimitrov
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. Dance of the Dead 04:00
  32. Αυστραλία 2018
    Σκηνοθεσία: Scarlet Sykes Hesterman
    Σενάριο: Scarlet Sykes Hesterman
    Animation: Scarlet Sykes Hesterman
    Τεχνική: 2D animation and stop motion
    Μουσική: Theo Carbo
    Παραγωγή/Σχολή: RMIT University
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. There Were Four of Us 06:47
  34. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Cassie Shao
    Animation: Cassie Shao
    Τεχνική: Mixed-media
    Μουσική: Robert Wolf
    Παραγωγή/Σχολή: University of Southern California
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή