Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 7


Κυριακή 24/11/2019 12:00 - 14:00
Συνολική Διάρκεια: 1:54:36

  1. Bookanima: Dance 07:31
  2. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Shon Kim
    Σενάριο: SHON KIM
    Animation: SHON KIM
    Τεχνική: SHON KIM
    Μουσική: SHON KIM


  3. reANIMATED / reANIMIRANI 04:13
  4. Κροατία 2017
    Σκηνοθεσία: Vedran Klemen
    Σενάριο: Vedran Klemen
    Animation: Vedran Klemen
    Τεχνική: 3D animation
    Μουσική: Vedran Klemen
    Παραγωγή/Σχολή: G.M.O. Enhanced


  5. Embraces & the touch of skin 02:42
  6. Δανία 2019
    Σκηνοθεσία: Sαra Koppel
    Σενάριο: Sara Koppel
    Animation: Sara Koppel
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Sune Køter Kølster
    Παραγωγή/Σχολή: SARA KOPPEL
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Αγγλικά


  7. The Bridge 04:02
  8. Ιραν 2019
    Σκηνοθεσία: Maria Niazmand, Mandana Niazmand
    Σενάριο: Maria Niazmand, Mandana Niazmand
    Animation: The Bridge
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: PacDV/PremiumBeat/Orla snc
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Niazmand, Mandana Niazmand
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. El Capuli / El Capulí 10:40
  10. Εκουαδόρ 2018
    Σκηνοθεσία: Carlos Sosa
    Σενάριο: Carlos Sosa
    Παραγωγή/Σχολή: Carlos Sosa
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  11. Amsterdam 04:26
  12. Ολλανδία 2019
    Σκηνοθεσία: Yao Yao
    Σενάριο: Yao Yao
    Παραγωγή/Σχολή: Yao Yao


  13. Uranus Whispers 04:00
  14. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Frank Gresham
    Σενάριο: Frank Gresham
    Animation: Bo Cai, Frank Gresham
    Τεχνική: 2D animation hand drawn and rigged animation
    Μουσική: Julian Gresham
    Παραγωγή/Σχολή: School of Visual Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Static 01:40
  16. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Zoe Huddleston
    Σενάριο: Zoe Huddleston
    Παραγωγή/Σχολή: Zoe Huddleston , Paige Hurd
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. The Bear Hunter / なめとこ山 07:27
  18. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Yaka Hara
    Σενάριο: Kenji Miyazawa
    Animation: Yaka Hara
    Μουσική: Mari Funabashi


  19. I Hate Vacations 07:47
  20. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Lance Martin
    Σενάριο: Lance Martin
    Παραγωγή/Σχολή: Lance Martin
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Flut (Flood) 09:55
  22. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Malte Stein
    Σενάριο: Malte Stein
    Animation: Malte Stein
    Τεχνική: Malte Stein
    Μουσική: Malte Stein, Mauro Marzo
    Παραγωγή/Σχολή: Malte Stein
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  23. From the Snow-Covered Hill 14:00
  24. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Matty Jorissen, Wijnand Driessen
    Σενάριο: Matty Jorissen, Wijnand Driessen
    Animation: Ariadne Vandewijer, Atanas Filipov, Avgustina Vasileva, Camiel Hermans, Diana Monova, Dennis van Hout, Elie Klimis, Gert-Jan Beyens, Jan Kegels, Kimberley Chow, Laure Hillen, Matty Jorissen, Olivia Derie, Paul de Blieck, Pepijn Claus, Pieter van Luffelen,
    Τεχνική: 2D animation, with hand-painted backgrounds
    Μουσική: Maurits Overdulve
    Παραγωγή/Σχολή: Frédéric Dirickx, Marc Thelosen


  25. Yuukai-Anna 27:04
  26. Ιαπωνία 2018
    Σκηνοθεσία: Kaichi Sato
    Σενάριο: Kaichi Sato
    Τεχνική: 3D
    Παραγωγή/Σχολή: Kaichi Sato


  27. Received Wisdom 01:56
  28. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Matthew Coleman
    Σενάριο: Matthew Coleman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Clap-Stamp-Clap 02:22
  30. Νότια Κορέα 2019
    Σκηνοθεσία: Eunmi Kang
    Animation: Eunmi Kang
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Sang-Yoon Lee
    Παραγωγή/Σχολή: Eunmi Kang


  31. S.O.S. - A Stop Motion Music Video 04:51
  32. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Jeremy Mowery
    Σενάριο: Jeremy Mowery
    Animation: Jeremy Mowery
    Τεχνική: Stop Motion
    Μουσική: DNH - S.O.S.
    Παραγωγή/Σχολή: Jeremy Mowery, Dina Six
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή