Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 5


Τετάρτη 20/11/2019 11:00 - 13:00
Συνολική Διάρκεια: 1:55:39

  1. Prelude 01:00
  2. Ιταλία 2019
    Σκηνοθεσία: rick niebe
    Animation: rick niebe
    Τεχνική: drawn-on-film animation
    Μουσική: Prelude n°5 by Galina Ustvolskaya (1953) performed by Hayk Melikyan (2009)


  3. The Tellurian Saga 08:54
  4. Αυστραλία 2019
    Σκηνοθεσία: Beau Golden, Casey Golden, Adam Barnard
    Σενάριο: Beau Golden, Casey Golden, Adam Barnard
    Παραγωγή/Σχολή: Beau Golden, Casey Golden, Adam Barnard
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. My Momentum - Sennheiser Spec Spot 01:10
  6. Γερμανία 2019
    Σκηνοθεσία: Jakob Harms
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  7. The Flying Fish 21:22
  8. Τουρκία 2019
    Σκηνοθεσία: Murat Sayginer
    Σενάριο: MURAT SAYGINER
    Animation: MURAT SAYGINER
    Τεχνική: CGI
    Μουσική: MURAT SAYGINER / JOCHEN MADER / ONUR TARCIN
    Παραγωγή/Σχολή: MURAT SAYGINER
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Cycle 02:15
  10. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Sophie Olga de Jong , Sytske Kok
    Σενάριο: Sytske Kok
    Animation: Sophie Olga de Jong, Bram Donders, Janneke van den Biggelaar
    Τεχνική: 2D computer animation (TV Paint) and aquarel painting
    Μουσική: Fay Lovsky
    Παραγωγή/Σχολή: Nancy Fornoville , Willem Thijssen


  11. You can only stand or walk 10:15
  12. Πολωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Olivier Arteniuk
    Σενάριο: Olivier Arteniuk
    Animation: Olivier Arteniuk
    Τεχνική: Olivier Arteniuk
    Μουσική: Olivier Arteniuk
    Παραγωγή/Σχολή: Collegium Da Vinci


  13. Bay of Plenty 12:03
  14. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Milva Stutz
    Σενάριο: Milva Stutz
    Animation: Milva Stutz, David Schlatter
    Τεχνική: Digital 3D, Clay
    Μουσική: Lucia Cadotsch, Ludwig Wandinger
    Παραγωγή/Σχολή: Milva Stutz


  15. Cage Match 09:12
  16. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Bryan Lee
    Σενάριο: Bryan Lee
    Animation: 2D
    Τεχνική: Handdrawn on paper
    Παραγωγή/Σχολή: USC


  17. Foreign Exchange 05:56
  18. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Corrie Francis Parks


  19. Icons 05:10
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Ronnie Cramer
    Σενάριο: Ronnie Cramer
    Παραγωγή/Σχολή: Ronnie Cramer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. The Ballad of Black Justice: Babies of the Plain 20:19
  22. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: John Mozier-Tichy


  23. Arch-Rival / 最强对手 05:00
  24. Κίνα 2019
    Σκηνοθεσία: Liu Qiang
    Σενάριο: LIU QIANG&SUN HUA
    Animation: LIU QIANG
    Τεχνική: LIU QIANG
    Μουσική: William Elliot&Jose J Cortijo
    Παραγωγή/Σχολή: LIU QIANG


  25. The Music Box 11:29
  26. Καναδάς 2019
    Σκηνοθεσία: Joe Chang
    Σενάριο: Joe Chang
    Animation: Joe Chang
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Sun Jianguo
    Παραγωγή/Σχολή: Joe Chang, Yang Li


  27. Three types 01:34
  28. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Alan Saunders
    Σενάριο: ALAN SAUNDERS
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή