Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 2


Τετάρτη 20/11/2019 14:00 - 16:00
Συνολική Διάρκεια: 1:52:52

  1. Am I a Wolf? / Gorgam-o-Gale Mibaram 08:15
  2. Ιράν 2018
    Σκηνοθεσία: Amir Houshang Moein
    Σενάριο: Amir Houshang Moein
    Animation: Amir Houshang Moein
    Τεχνική: 2D Computer
    Μουσική: Mohamad Jafari
    Παραγωγή/Σχολή: Institute for the Intellectual Development of Children & Young Adults, KANOON


  3. Prey 05:59
  4. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Sun Jing
    Animation: Sun Jing
    Τεχνική: 2D,Cutout, 3D Background
    Μουσική: Shuangyi Liu
    Παραγωγή/Σχολή: California State University, Los Angeles


  5. Serpendipity 07:12
  6. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Carlos Mejia, Kevin Barwick
    Σενάριο: Kevin Barwick, Carlos Mejia, Ardiana Aguilar, Lauren Posner, Kyle Climaco, Brandon Schaal, Nathanael Berrian, Ivan Olortegui, Eileen Cinerar, Niara Clay, Angelica Duvic, Matthew Graham, Sarah Rahman, Christina Christie, Gloria Carrazana , Sharry Liang
    Μουσική: Jen-Shuo Chen
    Παραγωγή/Σχολή: University of Central Florida
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  7. Tiffany 06:15
  8. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Christina Christie
    Σενάριο: Christina Christie, Taylor Estape, Desiree Vargas, Genesis Laboy, Savannah Berry, Sofia Santos, Austin Royall, Megan Burbach, Kylie Campbell, Peter Lupton, Beryl Van Ness, Chris Gomes, Lauren Gisewhite
    Animation: Christina Christie, Taylor Estape, Desiree Vargas, Genesis Laboy, Savannah Berry, Sofia Santos, Austin Royall, Megan Burbach, Kylie Campbell, Peter Lupton, Beryl Van Ness, Chris Gomes, Lauren Gisewhite
    Τεχνική: 3D Computer Animation (Autodesk Maya) / 2D (AfterEffects)
    Μουσική: Tim Carlos
    Παραγωγή/Σχολή: University of Central Florida's School of Visual Arts and Design


  9. How and why Don Jose dissipated / Como y porque se ha efsumado Don Jose 12:38
  10. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Moshe Ben-Avraham
    Σενάριο: Moshe Ben-Avraham
    Παραγωγή/Σχολή: Moshe Ben-Avraham


  11. Drawing. Dancing 05:04
  12. Αυστραλία 2018
    Σκηνοθεσία: Nicci Haynes (dir. Haynes)
    Σενάριο: Nicci Haynes
    Παραγωγή/Σχολή: Nicci Haynes


  13. Flora 04:17
  14. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Chaerin Im
    Σενάριο: Chaerin Im
    Παραγωγή/Σχολή: Chaerin Im
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Gelato - Seven Summers of Ice Cream Love 12:18
  16. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Daniela Opp
    Σενάριο: Kai Rönnau
    Παραγωγή/Σχολή: Daniela Opp
    Γλώσσα διαλόγων: Γερμανικά


  17. Play/Ground 14:13
  18. Σουηδία 2019
    Σκηνοθεσία: Hanna Sköld
    Σενάριο: Hanna Sköld
    Παραγωγή/Σχολή: Hanna Sköld


  19. SDtoHDuprezMaxV2_009.mp4 04:16
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Anna Spence
    Σενάριο: Anna Spence
    Παραγωγή/Σχολή: Anna Spence
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Sophie 04:42
  22. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Anna Cangellaris
    Σενάριο: Anna Cangellaris
    Παραγωγή/Σχολή: California Institure of the Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Synchronicity 03:47
  24. Αγγλία 2018
    Σκηνοθεσία: Michelle Brand
    Σενάριο: Michelle Brand
    Παραγωγή/Σχολή: Michelle Brand


  25. Little Grey Wolfy. Summer Party / Den Vesle Grå Ulven. Sommerfest 06:33
  26. Νορβηγία 2019
    Σκηνοθεσία: Natalia Malykhina
    Σενάριο: Natalia Malykhina
    Animation: Masta Volkova, Natalia Malykhina
    Τεχνική: Computer cut-out
    Μουσική: Mattis Sørum
    Παραγωγή/Σχολή: Ulvenfilm
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Schrodinger's Cat - Intergalactic Super Spy 02:44
  28. Χονγκ Κονγκ 2018
    Σκηνοθεσία: Thariq Amir
    Σενάριο: Thariq Amir
    Animation: 2D
    Τεχνική: Computer
    Μουσική: Premium Beat
    Παραγωγή/Σχολή: Thariq Amir
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Wings / Aripi 08:11
  30. Μολδαβία 2019
    Σκηνοθεσία: Dmitri Voloshin
    Σενάριο: Dmitri Voloshin, Sergiu Chirillov, Anastasia Berzoy
    Animation: Evghenii Cernisev, Alexandr Pihut, Sergiu Badragan, Valentin Nacu, Eugene Izmailov, Iurie Cecoi, Lesya Kunitkaia
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Elias Tadeus
    Παραγωγή/Σχολή: Simpals


  31. Scrambled 06:28
  32. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Bastiaan Schravendeel
    Σενάριο: Bastiaan Schravendeel
    Animation: Veronyka Jelinek, Quentin Haberham, Bastiaan Schravendeel
    Τεχνική: 3D computer animation
    Μουσική: Daniël Polman
    Παραγωγή/Σχολή: Polder Animation, Tünde Vollenbroek



Επιστροφή