Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 10


Τετάρτη 20/11/2019 15:00 - 17:00
Συνολική Διάρκεια: 1:52:49

  1. Shibuya (Ghost II) 02:37
  2. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Olivier Lescot


  3. The Last Fish / Akharin Mahi 07:23
  4. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Mahmoud Saemin
    Σενάριο: Davoud Abdolmaleki
    Animation: Mahmoud Saemin
    Τεχνική: Rotoscope
    Μουσική: Amir Ardalan


  5. Mother / Madar 02:10
  6. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Mohamadreza Kheradmandan
    Σενάριο: Mohamadreza Kheradmandan
    Animation: Mohamad Lotfali


  7. Gray Body / جسم خاکستری 05:00
  8. Ιράν 2019
    Σκηνοθεσία: Samaneh Shojaei


  9. Drive / Pulsion 06:57
  10. Αργεντινή 2019
    Σκηνοθεσία: Pedro Casavecchia
    Animation: Pedro Casavecchia
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Anna-Maria Rammou


  11. Metamorphosis 10:35
  12. Ισπανία 2019
    Σκηνοθεσία: Carla Pereira, Juanfran Jacinto
    Σενάριο: Carla Pereira, Juanfran Jacinto
    Animation: Iván Sarrión, Ignacio De Marco, Juan Soto, César Díaz, Carla Pereira
    Τεχνική: Stop motion, 2D, 3D
    Μουσική: Albert Mejías
    Παραγωγή/Σχολή: Autour de Minuit, Bígaro Films


  13. A Town Called Panic: The County Fair / La Foire Agricole 26:00
  14. Βέλγιο 2019
    Σκηνοθεσία: Vincent Patar, Stéphane Aubier
    Σενάριο: Vincent Tavier, Vincent Patar, Stéphane Aubier
    Animation: Ben Tesseur, Steven De Beul, Stéphane Aubier, Vincent Patar, Iris Alexandre
    Τεχνική: Stop motion, 2D, 3D
    Μουσική: Bernard Plouvier, Eric Pifeteau
    Παραγωγή/Σχολή: Panique SPRL, Autour de Minuit


  15. Windshriek / Hurlevent 06:23
  16. Γαλλία 2019
    Σκηνοθεσία: Frédéric Doazan
    Σενάριο: Frédéric Doazan
    Animation: Frédéric Doazan
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Vandy Roc
    Παραγωγή/Σχολή: 12fps.net


  17. Mum's the Word / Soy Una Tumba 12:32
  18. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Khris Cembe
    Σενάριο: Khris Cembe
    Animation: Khris Cembe, Carmen Cambrils, Héctor Zafra, Genis Rigol, Santi Riscos, María Pulido, César Díaz
    Τεχνική: 2D, sand animation
    Μουσική: Victor Garcia
    Παραγωγή/Σχολή: Uniko, Autour de Minuit


  19. Under the Rib Cage / Sous le Cartilage des Côtes 13:00
  20. Βέλγιο 2018
    Σκηνοθεσία: Bruno Tondeur
    Σενάριο: Bruno Tondeur
    Animation: Bruno Tondeur, Sarah Brûlé, Julien, Regnard, Ornella Macchia
    Τεχνική: 2D, stop motion
    Μουσική: Pierre Slinckx
    Παραγωγή/Σχολή: Take Five, Autour de Minuit, Schmuby


  21. Bavure 04:40
  22. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Donato Sansone
    Σενάριο: Donato Sansone
    Animation: Donato Sansone
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Enrico Ascoli
    Παραγωγή/Σχολή: Autour de Minuit


  23. Brexicuted 06:00
  24. Γαλλία 2018
    Σκηνοθεσία: Chris Shepherd
    Σενάριο: Chris Shepherd
    Animation: Chris Shepherd, Barry Evans, Martha Halliday, Hannah McNally, Kate Anderson, Lynne Pritchard, Matt King
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Carl Davis
    Παραγωγή/Σχολή: Autour de Minuit


  25. Hungry 02:39
  26. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Yaou Chen


  27. Wind 01:53
  28. ΗΠΑ 2019
    Σκηνοθεσία: Dana Sink


  29. Castle 05:00
  30. Ιαπωνία 2019
    Σκηνοθεσία: Ryotaro Miyajima
    Σενάριο: Ryotaro Miyajima
    Animation: Ryotaro Miyajima
    Τεχνική: Ink on paper.
    Μουσική: Yoshiki Masuda
    Παραγωγή/Σχολή: Miyajima Animation



Επιστροφή