Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 7


Παρασκευή 23/11/2018 13:00 - 14:15, Παρασκευή 23/11/2018 18:00 - 19:00
Συνολική Διάρκεια: 1:08:23

  1. The Crow and the Squirrel 03:40
  2. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Guillermo Gomez
    Σενάριο: Guillermo Gomez
    Παραγωγή/Σχολή: Guillermo Gomez
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  3. Sunscapades 05:14
  4. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Ben Mitchell
    Σενάριο: Ben Mitchell
    Παραγωγή/Σχολή: Ben Mitchell, Laura-Beth Cowley
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. As Usual 06:48
  6. Ταϊβάν 2018
    Σκηνοθεσία: Kuan-Wen LIU
    Σενάριο: Kuan-Wen LIU
    Animation: Kuan-Wen LIU
    Μουσική: Meng-Di WANG
    Παραγωγή/Σχολή: Tainan National University of the Arts


  7. One Day My Waste Will Consume My Home 05:03
  8. Αυστραλία 2018
    Σκηνοθεσία: David Mahler
    Σενάριο: David Mahler
    Παραγωγή/Σχολή: David Mahler
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. Window 03:27
  10. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Sara Nili
    Σενάριο: Sara Nili and Josh Allent
    Παραγωγή/Σχολή: Sara Nili and Josh Allen
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Unexpected Discoveries 02:01
  12. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: James Mabery
    Παραγωγή/Σχολή: Fern


  13. Super Dude! 04:53
  14. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Caitlin Duffy
    Σενάριο: Caitlin Duffy
    Animation: 3D (Maya)
    Μουσική: Composed by Robert Mai
    Παραγωγή/Σχολή: Chapman University
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Unify 01:43
  16. 2018
    Σκηνοθεσία: Maria Niazmand/Mandana Niazmand
    Σενάριο: Maria Niazmand
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Niazmand


  17. Mysterical Planet 01:56
  18. Αυστραλία 2018
    Σκηνοθεσία: Matt Bissett-Johnson
    Σενάριο: Matt Bissett-Johnson
    Animation: Matt Bissett-Johnson
    Τεχνική: Digital Hand Drawn
    Μουσική: Matt Bissett-Johnson
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Secret Ghosts Pt. 1 07:05
  20. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Carolyn Tripp
    Animation: Carolyn Tripp
    Μουσική: Brady Bothwell
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Night Light 07:52
  22. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Yamiset Trujillo, Jane Suarez
    Σενάριο: Kevin Diatezua
    Animation: 3D animation
    Τεχνική: Computer Generated
    Μουσική: Dane Bryant Frazier
    Παραγωγή/Σχολή: University of Central Florida


  23. I Loaf You 02:00
  24. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: YenJuen Lee
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Fried Taro / 炸芋丸 04:51
  26. Ταϊβάν 2018
    Σκηνοθεσία: An Wu Li
    Σενάριο: An Wu Li
    Animation: An Wu Li
    Τεχνική: 2D computer
    Μουσική: Yuan Hong Jiang
    Παραγωγή/Σχολή: Tainan National University of the Arts


  27. Detached 03:05
  28. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Frances Love
    Παραγωγή/Σχολή: Rhode Island School of Design
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. Peach Blossom Fish 08:45
  30. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Chen Hailu
    Σενάριο: Shiyi
    Παραγωγή/Σχολή: Zhao BIngXiang, Zhou LI
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή