Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 6


17:40 - 19:40, 14:00 - 16:00
Συνολική Διάρκεια: 2:04:49

  1. Tex 24:29
  2. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Joost van den Bosch, Erik Verkerk, Hans Walther
    Σενάριο: Marc Veerkamp, Tingue Dongelmans
    Παραγωγή/Σχολή: Joost van den Bosch, Erik Verkerk, Burny Bos
    Γλώσσα διαλόγων: Ολλανδικά


  3. The Gap 14:41
  4. Βέλγιο 2016
    Σκηνοθεσία: Patrick Vandebroeck
    Σενάριο: Raf Wathion, Patrick Vandebroeck
    Παραγωγή/Σχολή: Marco Levantaci, Marc Thelosen, Koert Davidse


  5. Three Sketches 07:56
  6. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Adam Butcher
    Σενάριο: Adam Butcher
    Animation: Adam Butcher
    Τεχνική: Traditional, digital, tradigital
    Μουσική: Adam Butcher
    Παραγωγή/Σχολή: Adam Butcher


  7. Batik Girl 09:11
  8. Μαλαισία 2018
    Σκηνοθεσία: Irwan Junaidy
    Σενάριο: Heidi Shamsuddin, Zaidah Z
    Animation: The R&D Studio, Tudidut Studio
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Ainolnaim Azizol
    Παραγωγή/Σχολή: Irwan Junaidy, Tengku Zuhri, Rosihan Zain


  9. Monsters 01:00
  10. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Jim McCullough
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  11. Conversation 04:49
  12. Σουηδία 2018
    Σκηνοθεσία: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Σενάριο: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Animation: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Τεχνική: Classical 2d animation.
    Παραγωγή/Σχολή: Star Bazancir, Carl Hedsved
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. Percpetion Picnic 03:21
  14. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Σενάριο: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: stop motion/cigital 2D
    Μουσική: Brian Neurauter
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  15. Matter Out of Place 02:28
  16. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Oona Taper


  17. Futureworld 07:00
  18. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Christopher Angus
    Σενάριο: Christopher Angus
    Animation: 2D
    Τεχνική: Hand drawn digitally
    Μουσική: Paul Shrofel
    Παραγωγή/Σχολή: Christopher Angus
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Bloodie Writes an Anthem 03:40
  20. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Rebecca Ruige Xu
    Animation: Rebecca Ruige Xu, Sean Hongsheng Zhai
    Μουσική: Luxin Zhang, Regan Henley
    Παραγωγή/Σχολή: Sean Hongsheng Zhai


  21. Somnium 04:11
  22. Τουρκία 2018
    Σκηνοθεσία: C. Surhay Kilic, Fuat Degirmenci
    Σενάριο: C. Surhay Kilic
    Παραγωγή/Σχολή: C. Surhay Kilic


  23. French Bits and pieces: Debric Debroc 04:26

  24. Σκηνοθεσία: Cedric B Von Sydow and Jean Dalmasso
    Σενάριο: Cedric B Von Sydow and Jean Dalmasso
    Παραγωγή/Σχολή: Cedric B Von Sydow and Jean Dalmasso


  25. Red Omen - Ed Roman 04:00
  26. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Ed Roman, Nelson Diaz and There Be Dragons Creative Media
    Σενάριο: Ed Roman
    Animation: Nelson Diaz and There Be Dragons Creative
    Μουσική: Ed Roman
    Παραγωγή/Σχολή: Ed Roman
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Filmesque 02:46
  28. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Vincenzo De Sio, Walton Zed (Davide Capasso)
    Σενάριο: Vincenzo De Sio
    Animation: Walton Zed
    Τεχνική: hand painted 2D
    Μουσική: Petteri Sainio
    Παραγωγή/Σχολή: Vincenzo De Sio


  29. Mannequin 07:58
  30. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Pete Burkeet
    Σενάριο: Pete Burkeet
    Animation: Pete Burkeet
    Μουσική: Pete Burkeet
    Παραγωγή/Σχολή: Pete Burkeet
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. A White Dog over the Fog 13:32
  32. Κορέα 2018
    Σκηνοθεσία: Jung Seung-hee
    Σενάριο: Jumg Seung-hee
    Animation: Jung Seung-hee
    Τεχνική: Painting on paper, drawing, 2D
    Μουσική: Kwon Hyunjeong
    Παραγωγή/Σχολή: Kwon TheQ


  33. Sand and Flower / 沙与花 04:02
  34. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Jiaqi Wang
    Σενάριο: Jiaqi Wang
    Παραγωγή/Σχολή: Jiaqi Wang


  35. Planeman 05:19
  36. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Suzette Troche - Stapp
    Σενάριο: Created by- Benjamin Stockham & Merit Leighton Written by- Juana Stockham
    Παραγωγή/Σχολή: Glitterguru Productions
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή