Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 5


15:20 - 17:30, 18:00 - 20:00
Συνολική Διάρκεια: 2:01:43

  1. Vs Santa 04:00
  2. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Raúl Colomer, Aitor Herrero


  3. Psicolapse 07:00
  4. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Arnau Gòdia Montesinos
    Σενάριο: Arnau Gòdia Montesinos
    Animation: Neus Brasó, Sara Esteban, Pia Gaspar, Arnau Gòdia Montesinos, Ingrid Masarnau, Héctor Méndez, Anna Milozzi, Martí Montañola
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Jan Fité, Chistos Kiourtidis
    Παραγωγή/Σχολή: ECIB escola de cinema de Barcelona


  5. Medium Rare 04:35
  6. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Luca Cioci
    Animation: Luca Cioci
    Τεχνική: Stop Motion
    Παραγωγή/Σχολή: Calarts


  7. Final_Final 00:55
  8. Καναδάς 2018
    Σκηνοθεσία: Matt Greenwood


  9. Chasing Light 03:47
  10. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Ilaria Pozzi, Valentina Seghizzi
    Σενάριο: Ilaria Pozzi, Valentina Seghizzi
    Animation: Ilaria Pozzi, Valentina Seghizzi
    Τεχνική: Traditional animation
    Μουσική: Roberto D’Alessandro- Civica Scuola di Musica Abbado
    Παραγωγή/Σχολή: Civica Scuola di Cinema Luchino Visconti


  11. Graffiti 01:00
  12. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: rick niebe
    Μουσική: TTUKUNAK (Maika & Sara Gomez)


  13. War of the Worlds 14:00
  14. Πορτογαλία 2018
    Σκηνοθεσία: Manuel Brito
    Σενάριο: Manuel Brito
    Animation: Manuel Brito


  15. The Christmas Rabbit / Le Lapin de Noël 10:45
  16. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Christophe Lopez-Huici
    Σενάριο: Christophe Lopez-Huici
    Animation: Christophe Lopez-Huici
    Τεχνική: Pencil on paper
    Μουσική: Emile Sornin
    Παραγωγή/Σχολή: Christophe Lopez-Huici


  17. Things were better before 06:00
  18. Ιταλία 2018
    Σκηνοθεσία: Lu Pulici
    Σενάριο: Lu Pulici / Josep Piris
    Animation: Lu Pulici / Josep Piris
    Τεχνική: puppets, Animated objects, 2D
    Μουσική: Tankus the Henge
    Παραγωγή/Σχολή: 22S Productions


  19. KO Scotty / KO Scotty เจ้าหมีอย่าไปหยอง 05:15
  20. Ταϊλάνδη 2018
    Σκηνοθεσία: Thee Khanthavit
    Σενάριο: Thee Khanthavit
    Animation: Thee Khanthavit
    Τεχνική: Thee Khanthavit
    Μουσική: Daracha Jiravich
    Παραγωγή/Σχολή: Kajornphan Sumpownoi


  21. Death Van 06:07
  22. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Michael Enzbrunner


  23. The XXX-Garden (Director's Cut) 11:00
  24. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Pachet Fulmen
    Animation: Pachet Fulmen
    Τεχνική: 2D, Experimental, Ink on Paper, Others, Paint on Glass, Paint on Paper, Photos
    Μουσική: Pachet Fulmen, ELEVEN POND (Jeff Galea)
    Παραγωγή/Σχολή: PF
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Γερμανικά


  25. Feminam 01:27
  26. Βέλγιο 2017
    Σκηνοθεσία: marijke De Belie
    Σενάριο: Marijke De Belie
    Animation: Marijke De Belie
    Τεχνική: With a black aquarel pencil on a white plank of wood
    Μουσική: Marijke De Belie
    Παραγωγή/Σχολή: Marijke De Belie


  27. Palomitas 09:00
  28. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Sergi Vizcaino Calero
    Animation: Sonia Sanchez
    Τεχνική: 3D
    Μουσική: Berklee escuela de musica
    Παραγωγή/Σχολή: Primerframe escuela de animación
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά
    Γλώσσα υποτίτλων: Ισπανικά


  29. Adelaide McCarthy and the 03:41
  30. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Dewi Evans
    Σενάριο: Dewi Evans
    Τεχνική: Stop Motion
    Παραγωγή/Σχολή: Dewi Evans
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  31. See the Glass as Half Full 02:41
  32. 2018
    Σκηνοθεσία: Maria Niazmand, Mandana Niazmand
    Σενάριο: Maria Niazmand
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Niazmand
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Story of Aishan / 爱山记 05:15
  34. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Hong jia bao
    Σενάριο: Hong jia bao
    Παραγωγή/Σχολή: Hong jia bao


  35. Cuban Queens 07:10
  36. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Warren Bass
    Animation: Warren Bass, Lowell Boston, Liz Goldberg
    Τεχνική: pencil, charcoal and ink on paper, augmented in Photoshop and AVID
    Μουσική: Warren Bass


  37. Little Grey Wolfy. Spring and Icy Drift / Den Vesle Grå Ulven. Vår og Isen Går 06:30
  38. Νορβηγία 2017
    Σκηνοθεσία: Natalia Malykhina
    Σενάριο: Natalia Malykhina
    Animation: Masta Volkova, Natalia Malykhina
    Τεχνική: 2D cut-out
    Μουσική: Mattis Sørum
    Παραγωγή/Σχολή: Ulvenfilm


  39. Melon Shorts 01:55
  40. Καναδάς 2016
    Σκηνοθεσία: Mike Shiell
    Σενάριο: Mike Shiell
    Παραγωγή/Σχολή: The Nimble Collective
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  41. Pour 585 04:40
  42. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Patrick Smith
    Σενάριο: Kaori Ishida
    Παραγωγή/Σχολή: Kaori Ishida


  43. Jaywalk 05:00
  44. Φινλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Erkki Rämet
    Σενάριο: Erkki Rämet
    Animation: Erkki Rämet
    Τεχνική: 2D vector based animation, 3D
    Μουσική: Jussi Tuohino
    Παραγωγή/Σχολή: Erkki Rämet and Jussi Tuohino



Επιστροφή