Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 2


15:20 - 17:30, 14:00 - 16:00
Συνολική Διάρκεια: 2:09:52

  1. Digital Life 03:51
  2. Χονγκ Κονγκ 2017
    Σκηνοθεσία: Zhouying JIANG
    Animation: Zhouying Jiang
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Film, Hong Kong Baptist University


  3. Barely Alive / 旦夕 02:48
  4. Χονγκ Κονγκ 2017
    Σκηνοθεσία: Mingchun CHAN


  5. My Own Starry Night 04:34
  6. Χονγκ Κονγκ 2017
    Σκηνοθεσία: Edward LEE
    Σενάριο: Hin Kwan Lee
    Παραγωγή/Σχολή: Academy of Film, Hong Kong Baptist University


  7. Framed 07:00
  8. Ιταλία 2017
    Σκηνοθεσία: Marco Jemolo
    Σενάριο: Marco Jemolo, Paola Savinelli
    Animation: Nicoletta Cataldo, Grey Ladder, Eleonora Diana, Marco Jemolo
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Alessandro Marrosu
    Παραγωγή/Σχολή: Nicoletta Cataldo, Grey Ladder, Eleonora Diana, Marco Jemolo


  9. 5 Euros 11:19
  10. Γαλλία 2017
    Σκηνοθεσία: Serge Elissalde
    Σενάριο: Serge Elissalde
    Τεχνική: Traditional 2D animation
    Μουσική: Christophe Vialle, Fasmusik
    Παραγωγή/Σχολή: Les Films de l'Arlequin


  11. Abstract nr.1 / Abstrakt nr.1 01:49
  12. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle
    Animation: J. ter Welle
    Τεχνική: varous techniques
    Μουσική: none
    Παραγωγή/Σχολή: none


  13. (Abstract nr.2) Shellshock 01:40
  14. Ολλανδία 2018
    Σκηνοθεσία: Jeroen ter Welle
    Σενάριο: J. ter Welle
    Animation: J. ter Welle
    Τεχνική: 2D photo's
    Μουσική: none
    Παραγωγή/Σχολή: The flying pinguin


  15. Exotic Man 08:21
  16. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Barnaby Catterall
    Σενάριο: Barnaby Catterall
    Animation: Barnaby Catterall
    Τεχνική: 2D Digital
    Μουσική: Ben Forse
    Παραγωγή/Σχολή: Arts University Bournemouth


  17. The night / La noche 11:45
  18. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Martín Romero
    Σενάριο: Martín Romero
    Animation: Dalila Rovazzani, José Garnelo
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Joseba Beristain
    Παραγωγή/Σχολή: UniKo


  19. Impromptu 11:11
  20. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: María Lorenzo


  21. Togetherness 04:00
  22. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Shaun Clark Clark
    Σενάριο: Sarah Woolner
    Animation: Shaun Clark & Kim Noce
    Τεχνική: Pixilation
    Μουσική: Hutch Demoulipied


  23. Circuit 08:41
  24. Ελβετία 2018
    Σκηνοθεσία: Delia Hess
    Σενάριο: Delia Hess
    Animation: Delia Hess
    Τεχνική: drawn animation
    Μουσική: Alexandre Babel
    Παραγωγή/Σχολή: Cinéma Copain ltd.


  25. I want to live in the Zoo 06:00
  26. Ρωσία 2017
    Σκηνοθεσία: Evgenia Golubeva
    Σενάριο: Evgenia Golubeva
    Animation: Natalia Gabis, Alexandra Lindberg, Anastasia Makovka, Kirill Woronzov, Lyubov Zimbalyuk, Anastasia Ponasovskaya, Aleksandra Agrinskaya, Evgenia Nikityuk, Anna Evmenova, Michael Ovtshinnikov
    Μουσική: Tom Angell


  27. 1001 Days / Alef Yom Wa Yom (Arabic) 11:48
  28. Κατάρ 2017
    Σκηνοθεσία: Aisha Al-Jaidah
    Σενάριο: Aisha Al-Jaidah, Latifa Al-Darwish
    Παραγωγή/Σχολή: Ben Robinson
    Γλώσσα διαλόγων: Αραβικά


  29. Shuttle Bus / 穿梭巴 22:35
  30. Κίνα 2018
    Σκηνοθεσία: Luo Dandan
    Σενάριο: Luo Dandan
    Animation: Luo Dandan
    Τεχνική: Luo Dandan
    Μουσική: Fan Weiping / Su Junyi / Wang Jia / Wu Fei
    Παραγωγή/Σχολή: Luo Dandan


  31. Chasing Plastic Jellyfishes 02:25
  32. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Courtney Bell
    Σενάριο: Courtney Bell
    Παραγωγή/Σχολή: University of Plymouth
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή