Διαδικτυακό Φεστιβάλ
 
Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 1


13:00 - 15:10, 12:00 - 14:00
Συνολική Διάρκεια: 2:09:45

  1. Heart Chakra 07:23
  2. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Angela Stempel
    Σενάριο: Angela Stempel
    Animation: Angela Stempel
    Τεχνική: 2d digital hand drawn
    Μουσική: Daniel Eaton
    Παραγωγή/Σχολή: CalArts


  3. Handbook For Gardening 10:45
  4. 2017
    Σκηνοθεσία: Sarah Jane Hatooka
    Σενάριο: Sarah Jane Hatooka
    Τεχνική: 2D digital animation
    Μουσική: Daniel Markovitch
    Παραγωγή/Σχολή: Les Films de l'Arlequin


  5. Zombie Time 06:00
  6. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Alfonso Fulgencio


  7. Annie & Carol my Best Friend / Annie & Carola Mi Mejor Amiga 04:00
  8. Ισπανία 2018
    Σκηνοθεσία: Myriam Ballesteros


  9. A Desert Network: Lake Tahoe to Pyramid Lake 01:11
  10. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Peter Whittenberger
    Σενάριο: Peter Whittenberger
    Animation: Peter Whittenberger
    Τεχνική: digital animation
    Μουσική: Peter Whittenberger


  11. Múcura 04:20
  12. Ηνωμένο Βασίλειο 2018
    Σκηνοθεσία: Sara Mengual Aragonés
    Παραγωγή/Σχολή: UAL Central Saint Martins


  13. People of the Book: Kosher / People of the Book: Kosher // كوشير 02:35
  14. Ισραήλ 2017
    Σκηνοθεσία: Ofer Winter
    Σενάριο: Matan Zur / Elhanan Miller
    Animation: Shimon Engel & Ofer Winter
    Μουσική: Tal Steinberg
    Παραγωγή/Σχολή: Dov Abramson Studio


  15. All the World is a Stage 01:30
  16. Γερμανία 2016
    Σκηνοθεσία: Hannes Rall


  17. Stretch of Land / Landstrich 29:17
  18. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Juliane Ebner


  19. Neko no hi - Cat Days 11:09
  20. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Jon Frickey


  21. Standing Nymph and Man 17:21
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Milad H. Mozari


  23. Take a deep breath! 04:26
  24. Ιράν 2018
    Σκηνοθεσία: Zahra Safdari Shadloo
    Σενάριο: Zahra Safdari Shadloo
    Animation: Zahra Safdari Shadloo
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Babak Nasirikhah


  25. Yellow Rose 03:47
  26. Αυστραλία 2017
    Σκηνοθεσία: Xin Li
    Σενάριο: Xin Li
    Animation: Xin Li
    Τεχνική: Paint-on-glass
    Μουσική: Sophie Koh


  27. Witch rescue 00:40
  28. Ηνωμένο Βασίλειο 2017
    Σκηνοθεσία: Jack Ayers


  29. Power Game / Machtspiel 09:48
  30. Γερμανία 2018
    Σκηνοθεσία: Irina Rubina
    Σενάριο: Irina Rubina
    Animation: Irina Rubina
    Τεχνική: mixed, projection mapping, perfomance
    Μουσική: Martin Grütter
    Παραγωγή/Σχολή: Filmakademie Baden-Württemberg


  31. Venus in Aquarius. Chapter II: Ana / Venus en Acuario. Capitulo II: Ana 07:27
  32. Κολομβία 2018
    Σκηνοθεσία: David Silva
    Animation: David Silvs
    Τεχνική: David Silva
    Μουσική: Kevin Ariza
    Παραγωγή/Σχολή: El Astillero


  33. Up in the Sky 05:00
  34. Ισπανία 2017
    Σκηνοθεσία: Sami Natsheh Barragán
    Animation: Estefanía Fernández, Pablo Fernández, Javier Cano, Verónica Sánchez, Néstor Gómez, Cristina Juliá
    Τεχνική: 2D, 3D, Rotoschope
    Μουσική: Alex Piñeiro y Koldo Uriarte
    Παραγωγή/Σχολή: Cabeza Voladora
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  35. ID 03:06
  36. ΗΠΑ 2018
    Σκηνοθεσία: Huangzhi Tang
    Σενάριο: Huangzhi Tang
    Animation: Huangzhi Tang
    Τεχνική: Huangzhi Tang
    Μουσική: Kaman Chang



Επιστροφή