Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 4


Πέμπτη 22/11/2018 14:00 - 15:40
Συνολική Διάρκεια: 1:38:00

  1. De Les Kouventa (You Don't Say a Word) 06:00
  2. Ιταλία 2016
    Σκηνοθεσία: Thomas Kunstler
    Σενάριο: Thomas Kunstler
    Animation: Thomas Kunstler
    Τεχνική: Stop-motion
    Μουσική: Miltos Koutroubas
    Παραγωγή/Σχολή: Thomas Kunstler


  3. Bystander / تماشاچی 03:20
  4. 2017
    Σκηνοθεσία: Mohsen Bagheri Dastgerdi
    Σενάριο: Mohsen Bagheri Dastgerdi
    Animation: Sina Koohi Fayegh Dehkordi, Akram Ghaedamini, Mahsa Asadi
    Τεχνική: 2D
    Παραγωγή/Σχολή: Mohsen Bagheri Dastgerdi, luqman Qasemi, VEST PRODUKTION (Denmark)
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. NSFWhale 01:54
  6. ΗΠΑ 2016
    Σκηνοθεσία: Nathan Campbell, Alec Cummings
    Animation: Nathan Campbell, Alec Cummings, Junyoung Chung, Carlos Tsoi, Angela Yu
    Τεχνική: digital 2D
    Παραγωγή/Σχολή: Maria Henriksen


  7. Ant 00:37
  8. Ηνωμένες Πολιτείες Αμερικής 2015
    Σκηνοθεσία: Zhongwen Hu
    Σενάριο: Zhongwen Hu
    Παραγωγή/Σχολή: Zhongwen Hu/Syracuse University


  9. Polybius 04:30
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Brad Pattullo


  11. ninetofive 17:27
  12. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Lee Charlish
    Σενάριο: Lee Charlish
    Τεχνική: 2D; Photo Manipulation; Digital
    Παραγωγή/Σχολή: Korky Films
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  13. A Symphony for Rossini: Il Turco in Italia 09:40
  14. Γερμανία 2017
    Σκηνοθεσία: Monica Manganelli
    Σενάριο: Monica Manganelli
    Animation: Antonio Padovani, Valentina Lamentia, Veronica Carli
    Τεχνική: 2D, 3D, motion graphics, watercolor drawings
    Μουσική: Gioacchino Rossini
    Παραγωγή/Σχολή: Stefano Casertano


  15. Delicatessen 04:40
  16. 2017
    Σκηνοθεσία: Fenglin Chen
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  17. Blue 04:00
  18. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: John Osborne
    Παραγωγή/Σχολή: John Osborne


  19. Crypto Force Alpha 06:15
  20. ΗΠΑ 2017
    Σενάριο: Kevin Burke, Chris "Doc" Wyatt, Tom Meyer Klipsch
    Παραγωγή/Σχολή: Shane "Bloodsnake" Minshew
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Good Boy 06:43
  22. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Rachel Beltran, Nicole Myers
    Παραγωγή/Σχολή: Claudia Marino
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά

    Ένας άνδρας πηγαίνει να συναντήσει τη γυναίκα των ονείρων του, ελπίζοντας να ζήσει την καλύτερη νύχτα της ζωής του. Όλα φαίνονται να κυλούν τέλεια, μέχρι που τα πράγματα λαμβάνουν μια απροσδόκητη εξέλιξη.



  23. Clock and Snail 03:08
  24. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Fan Zhang
    Σενάριο: Fan Zhang
    Animation: Fan Zhang
    Τεχνική: Fan Zhang
    Μουσική: Zachary Onett
    Παραγωγή/Σχολή: California Institute of the Arts


  25. Purple Dreams 02:14
  26. Τουρκία 2017
    Σκηνοθεσία: Murat Sayginer
    Σενάριο: Murat Sayginer
    Παραγωγή/Σχολή: Murat Sayginer
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  27. Empyrean Lost / 無明 04:30
  28. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Ryder Ruilyn
    Σενάριο: Ryder Ruilyn
    Παραγωγή/Σχολή: Ryder Ruilyn


  29. Stretch 03:47
  30. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Stephan Larson
    Σενάριο: Stephan Larson
    Τεχνική: CG


  31. Jamshid; a lament for a myth 12:20
  32. Ιράν 2017
    Σκηνοθεσία: Moin Samadi
    Σενάριο: Moin Samadi
    Animation: Hadi Tabasi
    Τεχνική: 2D Animation
    Μουσική: Milad Movahedi
    Παραγωγή/Σχολή: Moin Samadi
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  33. Estuaries 2 05:45
  34. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Bret Battey
    Animation: Bret Battey
    Μουσική: Bret Battey



Επιστροφή