Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 3


Τετάρτη 21/11/2018 16:40 - 18:20
Συνολική Διάρκεια: 1:34:45

  1. Microscopia 04:32
  2. Αυστρία 2016
    Σκηνοθεσία: Nikolaus Jantsch


  3. Pink Bubbles 02:51
  4. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Pei Yao
    Σενάριο: Pei Yao
    Animation: Pei Yao
    Τεχνική: Pei Yao
    Μουσική: Kaspar Kaae
    Παραγωγή/Σχολή: School of Visual Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  5. Dear Mr. Ernest / Estimado Sr. Ernest 10:00
  6. Ισπανία 2016
    Σκηνοθεσία: Miguel L
    Σενάριο: Miguel L
    Παραγωγή/Σχολή: Nexo AV Audiovisuales
    Γλώσσα διαλόγων: Ισπανικά


  7. Expiration Date 04:21
  8. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Shwenn, Shunya Chang
    Σενάριο: Shwenn, Shunya Chang
    Animation: Shwenn, Shunya Chang
    Τεχνική: Shwenn, Shunya Chang
    Μουσική: Jerome Leroy
    Παραγωγή/Σχολή: Shwenn, Shunya Chang
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  9. The Other Side 03:50
  10. Καναδάς 2017
    Σκηνοθεσία: Ching Cheng


  11. Ghost Beats 03:16
  12. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Brent Barson
    Σενάριο: Brent Barson
    Animation: Brent Barson
    Τεχνική: After Effects, frame-by-frame
    Μουσική: Steve Ricks


  13. Progress / Fortgang 04:12
  14. Ελβετία 2016
    Σκηνοθεσία: Otto Alder
    Σενάριο: Otto Alder
    Animation: Adrian Flury
    Τεχνική: 2D Computeranimation, Mixed Media
    Μουσική: Georg Bleikolm
    Παραγωγή/Σχολή: Gerd Gockell


  15. Stroke 04:59
  16. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Jiani zhao, Emanuele Romano
    Σενάριο: Jiani zhao, Emanuele Romano


  17. Fundamental 07:10
  18. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Shih-Chieh Chiu
    Σενάριο: Shih-Chieh Chiu
    Animation: Shih-Chieh Chiu, Ming-Chieh Chang
    Μουσική: Hsiao-Chin Lin, Szu-Yu Lin (Winsoubd Studio)
    Παραγωγή/Σχολή: Shih-Chieh Chiu / National Taiwan University of Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  19. Hemi - Gentle 04:04
  20. Τουρκία 2017
    Σκηνοθεσία: Laris Kilimci
    Σενάριο: Laris Kilimci
    Μουσική: Hemi Behmoaras
    Παραγωγή/Σχολή: Hemi Behmoaras


  21. MS. Belly / 貝莉小姐 05:40
  22. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Lin, Chih-Yu
    Σενάριο: Lin, Chih-Yu
    Animation: Lin, Chih-Yu
    Τεχνική: Lin, Chih-Yu
    Μουσική: Chen, Chihlin
    Παραγωγή/Σχολή: National Chengchi University


  23. Lotus Lantern / 蓮花燈 06:30
  24. Κίνα 2017
    Σκηνοθεσία: Xingpei Shen
    Σενάριο: Xingpei Shen
    Animation: Xingpei Shen
    Τεχνική: Hand-drawn, Rotoscope
    Μουσική: Xuan Zhou, David Coop
    Παραγωγή/Σχολή: Rhode Island School of Design


  25. Bits - The whippet made from random stuff 03:45
  26. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: james Pollitt
    Τεχνική: Experimental Stop Motion
    Μουσική: Danny Ryan
    Παραγωγή/Σχολή: Home Made


  27. And The Moon Stands Still 10:47
  28. Λευκορωσία 2017
    Σκηνοθεσία: Yulia Ruditskaya
    Σενάριο: Yulia Ruditskaya, David Lindner Leporda, Helen Simon, Katarina Koster
    Animation: Yulia Ruditskaya
    Τεχνική: 2D Computer
    Μουσική: Izzy Gliksberg
    Παραγωγή/Σχολή: David Lindner Leporda
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  29. The Sadness Will Not Last Forever / Het verdriet zal niet eeuwig duren 08:18
  30. 2016
    Σκηνοθεσία: Alexei Dmitriev
    Σενάριο: Alexei Dmitriev, Mathieu Janssen
    Animation: Alexei Dmitriev
    Τεχνική: paint on glass
    Μουσική: Frank Boeijen
    Παραγωγή/Σχολή: Alexei Dmitriev
    Γλώσσα διαλόγων: Ολλανδικά


  31. Seen Again 10:30
  32. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Peter Murphey
    Σενάριο: Peter Murphey
    Animation: Peter Murphey
    Τεχνική: 2-D hand drawn digital and paper
    Παραγωγή/Σχολή: Peter Murphey
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά



Επιστροφή