Η Javascript πρέπει να είναι ενεργοποιημένη για να συνεχίσετε!

Διαγωνιστικό 2


14:00 - 15:40
Συνολική Διάρκεια: 1:40:22

  1. For Ray 04:03
  2. Αγγλία 2016
    Σκηνοθεσία: Heidi Stokes
    Animation: 2d animation
    Τεχνική: Hand drawn and digitally edited
    Μουσική: pond5.com


  3. Homegrown 09:20
  4. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Quentin Haberham
    Σενάριο: Quentin Haberham, Tim Fraser
    Animation: Quentin Haberham
    Τεχνική: Stop motion
    Μουσική: Lindsay Wright
    Παραγωγή/Σχολή: National Film and Television School


  5. Playing House / Evcilik 03:24
  6. Τουρκία 2017
    Σκηνοθεσία: Cenk Köksal - Özgül Gürbüz
    Σενάριο: Cenk Koksal - Ozgul Gurbuz
    Animation: Bora Şahin - Mervenur Ülcan - Güneş Göçmen - Seçkin Yalın
    Τεχνική: 3D Computer
    Μουσική: Matthias Steiner
    Παραγωγή/Σχολή: Independent


  7. Why Use Animation? 01:39
  8. ΗΠΑ 2015
    Σκηνοθεσία: Jo Meuris
    Animation: Jo Meuris
    Τεχνική: Hand-drawn Animation


  9. My Favorite Forehead 03:19
  10. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: John Akre
    Animation: John Akre
    Τεχνική: stop motion, 2d computer
    Μουσική: Marty Brueggemann


  11. Social Animals 04:41
  12. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: David Moss


  13. Macabre 20:00
  14. Πορτογαλία 2015
    Σκηνοθεσία: Jerónimo Rocha, João Miguel Real


  15. Lemon Tree / Limoeiro 05:00
  16. Πορτογαλία 2016
    Σκηνοθεσία: Joana Silva


  17. Tailor 09:47
  18. Βραζιλία 2017
    Σκηνοθεσία: Calí dos Anjos
    Σενάριο: Calí dos Anjos e Debora Guimarães
    Animation: Raissa Laban
    Τεχνική: Rotoscoping
    Μουσική: Natalia Carrera
    Παραγωγή/Σχολή: Bia Medeiros; Suma Filmes


  19. Salary Serf 02:46
  20. ΗΠΑ 2017
    Σκηνοθεσία: Baya Bae
    Τεχνική: 3D animation
    Παραγωγή/Σχολή: School of Visual Arts
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  21. Sand 04:48
  22. Ολλανδία 2017
    Σκηνοθεσία: Arjan Brentjes
    Σενάριο: Arjan Brentjes
    Animation: Arjan Brentjes
    Τεχνική: 3d and 2d cgi
    Μουσική: Arjan Brentjes
    Παραγωγή/Σχολή: Arjan Brentjes
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  23. Between Sand and Tides 04:17
  24. Αγγλία 2017
    Σκηνοθεσία: Rui Fan Wang
    Σενάριο: Rui Fan Wang
    Animation: Rui Fan Wang
    Τεχνική: Stopmotion Puppet
    Μουσική: Gedminte Samsonaite
    Παραγωγή/Σχολή: Royal College of Art
    Γλώσσα διαλόγων: Αγγλικά


  25. Stories About Him / 關於他的故事 12:46
  26. Ταϊβάν 2017
    Σκηνοθεσία: Yung Shiuan Yang
    Σενάριο: Yung Shiuan Yang
    Animation: Yung Shiuan Yang, Chih Ying Ku, Chiou Lan Liu
    Τεχνική: draw on paper, paint on glass, object, clay, 2D computer
    Μουσική: Yoon Kim, Po Chung Lin
    Παραγωγή/Σχολή: Yung Shiuan Yang


  27. The adventure of the afternoon / 那個午後的冒險 07:45
  28. Ταϊβάν 2016
    Σκηνοθεσία: Vance Yang, Stella Huang
    Σενάριο: Jimmy Liao, Vance Yang
    Animation: Zhi-Wei Lin, Guang-Rong Zhou, Gui-Mei Zhang, Lou-Lou Lin, Hong-Yu Zhuang, Ming-Zheng Guo, Shu-Mei Su, Li-Jun Liu, Jia-Qi Lai
    Τεχνική: 2d paper, 3d computer
    Μουσική: Chien Chi Chen
    Παραγωγή/Σχολή: Yusan Lee, Chun Wei Hsieh


  29. Parade 04:00
  30. Ολλανδία 2015
    Σκηνοθεσία: Digna van der Put
    Animation: Digna van der Put
    Τεχνική: 2D
    Μουσική: Alex Debicki
    Παραγωγή/Σχολή: Ton Crone


  31. Tabook / Taboek 02:47
  32. Ολλανδία 2016
    Σκηνοθεσία: Dario van Vree
    Σενάριο: Dario van Vree
    Animation: Tom Mourik, Michael Sewnarain, Bonnie Mier
    Τεχνική: 2D computer animation
    Μουσική: Nik Phelps
    Παραγωγή/Σχολή: Tünde Vollenbroek



Επιστροφή